2733
2734
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 47116 بازدید | 428 پست
من خیلی دوسش دارم هم چهره‌شو هم بازیگری‌شو، فوق العاده است ❤ آنقدر به نظرم کاراکتر خاص و زیبایی داره ...

اره واقعا

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
عزیزم خوش عکس نیست اصلا مشخصع تو فیلما خیلی خیلی ناز تره

میگم که خوشگله ولی ن در این حد که سرو صدا کن

خوشگلیش فوق معمولیه

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید چون خودت به اندازه اون خوشگل نیستی اینو میگی,,من چون خیلی از اون خوشگل ترم تا حالا توجهمو جلب نکرده،ولی هرگلی یه بویی داره،خوشگلتر از خودمم ببینم نگران شوهرم نمیشم،حالا فوقش تو دلش بگه چه خوشگله دیگه نمیره بگیرتش که،تازه بره بگیرتشم چ بهتر رفتنی رو باید هلشم بدی ک زودتر بره

عزیزم مهم الانه ما خودمون ک سلبریتی نیستیمم شکل ده سال پیشمون نیستیم اصلا بحث اینکه چکارایی کرده روی ...

کاری به چهره کسی ندارم . اما بحث اون خانم اصلا قدیم یا قبل از عمل نبود‌ . عکس از الانش گذاشت که جدیده و عمل هم داره . فقط تو یه عکس آرایش و گریم و فیل_تر نداره . چون دیدم نوشتین کاری به عمل یا قدیما ندارین گفتم بگم موضوع چیه 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2731
به درک بره تو جونت که به لبای بازیگرام حسادت میکنی کامنت خودت کجاش قشنگه لب قیطونی؟ یعنی تمسخر و اس ...

شفا ولی قبلش بشین رو یخ 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
میگم که خوشگله ولی ن در این حد که سرو صدا کن خوشگلیش فوق معمولیه

خب کی خوشگله خیلی از نظر شما 😑

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
شفا ولی قبلش بشین رو یخ 

حالا که فعلا زیرتو روشن کردم بوت تا اینجا اومد پییییییف🤮🤮🤮🤮

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
شاید چون خودت به اندازه اون خوشگل نیستی اینو میگی,,من چون خیلی از اون خوشگل ترم تا حالا توجهمو جلب ن ...

ازش خوشگلترم 😂خیلیا میگن عکس بزارم؟ 

ولی جوون موندن و رو فرم بودنش ستودنیه همچین تر و تمیز و عملای افتضاح نکرده .

آره خوشم میاد ازش مشت مشت پلاستیک نچسبونده سرصورت خودش شبیه پلنگ ماده شه

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
به درک بره تو جونت که به لبای بازیگرام حسادت میکنی کامنت خودت کجاش قشنگه لب قیطونی؟ یعنی تمسخر و اس ...

واسه خودت قلوه ایه واسه مردم شتری؟؟؟ 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
الان که عکس و گزاشتی واقعا تنها زیبایی صورتش بینیش هست  ...

ن چشاشش