2733
2734
عنوان

بچا این طناز طباطبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 58 پست
نیست واقعا

😐یعنی ادم میمونه چی بگه خیلی خوشگله جذابه چشای درشت گیرا ابروهای خوش حالت بینی خوش فرم لبای خوش فرم همه چیزش خاصه

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
من شخصا نمیتونم باور کنم فیلمای ایرانیو  برای همین نگاهشون نمیکنم .

بعضی از بازی ها واقعا مصنوعی هست ولی خیلی از بازیگر ها هستن که خیلی قشنگ توی نقش خودشون فرو میرن

کاربری در 1401/5/12 به صاحب اصلی خود بازگشت  به علت دروغ های کاربر قبلی 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چهره ترانه علیدوستی و نازنین بیاتی و مدل حرکات رعنا آزادی‌ور و هم خیلی دوست دارم به اینا طناز طباطبایی و هم اضافه کنی لیست من کامل میشه😁

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2731
چی بگم موندم واقعا. اما اشتباه میکنی. موفق باشی

😂باشه شما خوبی

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
😐یعنی ادم میمونه چی بگه خیلی خوشگله جذابه چشای درشت گیرا ابروهای خوش حالت بینی خوش فرم لبای خوش فرم ...

عزیز من چرا سعی میکنید سلیقه خودتون رو به زور به یه نفر تحمیل کنید !! 

نظر شخصی هست عزیزم

کاربری در 1401/5/12 به صاحب اصلی خود بازگشت  به علت دروغ های کاربر قبلی 😑
من چهره ترانه علیدوستی و نازنین بیاتی و مدل حرکات رعنا آزادی‌ور و هم خیلی دوست دارم به اینا طنا ...

اره

2740
نه اصلا چش و ابرو قشنگی نداره  تو این فیلم یاغی خیلی بهش دقت کردم اصلا زیبا نیست

اتفاقا چش ابروشه ک خیلی گیراس اینو همه پسرا میگن چشای درشت گیرا

عزیز من چرا سعی میکنید سلیقه خودتون رو به زور به یه نفر تحمیل کنید !!  نظر شخصی هست عزیزم

کاری بهش ندارم اینکه میگه زیبا نیست ادم حس میکنه حسادته واقعا

😐یعنی ادم میمونه چی بگه خیلی خوشگله جذابه چشای درشت گیرا ابروهای خوش حالت بینی خوش فرم لبای خوش فرم ...

اون یه بند انگشت ابرو چه زیبایی داره؟چشاشم قلمبست فقط بینیش قشنگه لبم که نداره

تو هم حس کردی داره حسودی میکنم با فقط من بودم 🗿 

🤣🤣🤣

2706