2733
2734
عنوان

دوست مجازی من...

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 20 پست
🌹به تاریخ۱خرداد۱۴۰۳من سرطان را شکست دادم🌹من قوی نبودم، شجاع هم نبودم، من مجبور بودم، اجبار ادمهارو هم شجاع میکنه هم قوی🌹دیدم که کسی بر نداشت نعشم از روی زمین...خود نعش خویش به شانه گرفتم، گریستم🌹از درد به دور باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه وقتایی دلمان میخواهد دستمونو بیاریم تو مانیتور یقه ش رو بگیریم بکشمشون بیرون تو دنیای واقعی سرمونو بزارم رو سینش های های گریه کنیم بعد بگیم : بسه خسته ام از همدردی های مجازیت ..
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
دلخور که میشوم بغض میکنم می آیم پشت صفحه ی مانیتورم کامنت می نویسم وصورتک میگذارم صورتکی که می خندد! وپشتش قایم می شوم که فکرکنی می خندم و بخندی...! ....اشک هایم می آیند ومن مدام باصورتکهای مجازیم میخندم تو که میخندی باورم میشود شاد میشوم اشک هایم روی گونه هایم میخشکند....!
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...