2733
2734
عنوان

شوهرم میگه یا شاغل شو یام من زن خنگ نمیخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 56 پست

من اگ شوهرم بگه حق نداری سرکار بری قیامت بپا میکنم و اگ بگه باید بری مجدد قیامت بزرگتر ک مگ از اول ندیدی من شاغل نیستم!!! 

بیشتر بحثم سر اینکه من خودم ی انسانم اگ دوس داشته باشم میرم یا نمیرم باید و نبایدش نباید ب بقیه ربط داشته باشه.... 

شما خودت دوس داری معلم بشی قطعا بشین بخون قبول شی 

ولی قبلش باید شوهرت درست بشه ک یعنی چی اینو شرط عروسی کرده 

از اول شرطتتون بوده یا بهانشه برای فرار از عروسی؟! 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم میشه بپرسم چندسالته؟

۲۳

به هرچی بخوای میرسی!! من دو هدف تو زندگیم دارم! ۱:معلم شدنم۲:کاهش وزن ۱۱کیلویی!!  هرروز قراره علاوه بر تاپیک های شخصی دوتا تاپیک بزنم:  تاپیک غذا و کالریی که اون روز استفاده کردم و تاپیک ساعت مطالعه و حسم نسبت به اون روز...  برا موفقیتم صلوات بفرستید متشکرم... 
2742
من اگ شوهرم بگه حق نداری سرکار بری قیامت بپا میکنم و اگ بگه باید بری مجدد قیامت بزرگتر ک مگ از اول ن ...

از اول مادرش پرسید که دخترتون آزمون استخدامی میده؟ ماهم گفتیم آره هدفشه ک بعد تموم شدن درسش آزمون بده!! ولی نمیدونستیم بهونه میکنن و همینجوری رو هوا میمونم

به هرچی بخوای میرسی!! من دو هدف تو زندگیم دارم! ۱:معلم شدنم۲:کاهش وزن ۱۱کیلویی!!  هرروز قراره علاوه بر تاپیک های شخصی دوتا تاپیک بزنم:  تاپیک غذا و کالریی که اون روز استفاده کردم و تاپیک ساعت مطالعه و حسم نسبت به اون روز...  برا موفقیتم صلوات بفرستید متشکرم... 

دوست عزیز سعی کن شاغل بشی برای خودت و آیندت نه برای حرف دیگران 

اما اینو بدون که رفتار همسرت الان توی عقد داره آلارم اینو میده که حواست و جمع کنی و عجله نکنی 

شمارو نمیدونم ولی اگه همسر من اینو بهم گفته بود با یه خداحافظی به مادرش میسپردمش میرفتم سراغ زندگیم!!!

هنوز خیلی جوونی این مرد با این طرز فکر نمیتونه خوشبختت کنه از الان داره زور میگه  من بودم خیلی ...

باید خانوادم پشتم باشن اولین کاری که میکنم گوشیمو فردا خاموش میکنم و دومین کار اینکه با خانوادم صحبت میکنم ببینم چی میگن

2740
دوست عزیز سعی کن شاغل بشی برای خودت و آیندت نه برای حرف دیگران  اما اینو بدون که رفتار همسرت ا ...

منم همینکارو میکنم!!

باید خانوادم پشتم باشن اولین کاری که میکنم گوشیمو فردا خاموش میکنم و دومین کار اینکه با خانوادم صحبت ...

هرچی صلاحته انشالله همون بشه ولی به هیچ وجه زیربار حرف زور نرو 

منم همینکارو میکنم!!

اول فکر کردم میخاد تحت فشار بزترتت برای حودت و آیندت و این حرفا ولی ادامه ی تاپیکت و که خوندم قصد خودشو خونوادشو فهمیدم

به خانوادتم بگو که مردی که از اول چشمش به جیب زنشه مرد زندگی نمیشه!

والا من کاربری قبلیتم بودم و خوندم همشو 

بگو کور بودی زن شاغل میگرفتی من همینیم که هستم میخوای بخوا نمیخوای گم شو

این یه ذره خودتو نمیخواد همه فکر و ذکرش پیش فیش حقوقیه

پسر خاله من مثل این بود زن اولشو بخاطر بی کارب طلاق داد رفت زن کارمند گرفت زن اولشم بعد طلاق معلم شد و خوشبخت 

حرصم میگیره از نامزدت شما دوتا هیچ لذتی نمیبرید که همش استرس آزمون استخدامی