2733
2734
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62616 بازدید | 1629 پست
@اعتصامی     سلام اگر صلاح میدونید بچه هایی را که مناسب میدونید تو این تاپیک تگ کنید

سلام آبجی جون خوبی عزیزم 

چشم حتما عزیزدلم 

با اجازتون تاپیک چله آیت الکرسی رو لیستش رو آمده کنم تاپیک بزنم... بعدش در خدمت شما هستم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@اعتصامی     سلام اگر صلاح میدونید بچه هایی را که مناسب میدونید تو این تاپیک تگ کنید

سلام خوبی عزیزم

التماس دعا دارم خیلی گرفتارم این روزا

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من اصلا اعتقاد ب ائمه نداشتم و کارای خوبی نمیکردم تا اینکه نمیدونم چجوری دلم خاست پیگیر شم.افتادم ب ...

عزیزم ازدواجت امتحان تو بوده و این رو بدون اگر حجابت رو رعایت نکنی و نماز نخونی...شکست خوردی و گمراه شدی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
سلام عزیزم فدات شم دورت بگردم من به نیت حاجت رواییت برات قرآن میخونم

سلامت باشی عزیز دلم.خیلی ممنونم💚💚💚

2740

منم یک تجربه از حاجت روایی به واسطه توسل به امام زمانم دارم البته چندین مورد هستش ولی یکیش بود چند سال درگیرش بودم. که اتفاقی با نمازی منتسب به امام زمان عج الله بود آشنا شدم و یک شب با نهایت دلشکستگی اون نماز را خوندم و واقعا به بن بست رسیده بودم تو اون موضوع مد نظرم. و خدا را شکر بلطف خدا و با نظر آقا امام زمان درست کمتر از ۲۴ ساعت بعد اون مشکل من حل شد و این گره گشایی را بعد از خدا مدیون امام زمان هستم.

نمازی که خوندم نماز و دعای فرج برای رفع مشکلات مهم و گرفتاریها هست تو تاپیکی هم بهش اشاره کردم یکی از دوستانم مشکلی تقریبا مشابه مشکل من داشتن با خواندن این نماز خدا را شکر بعد از ده روز مشکلشون حل شد. یا یکی از کاربرا تو تاپیکم نوشتن با خوندن این نماز مشکل بچه دار شدن حل شده و الان خدا راشکر بچه دارند‌ و خانمی که این نماز را بهم توصیه کردن مشکلشون ازدواج بود که دو هفته بعد از خواندن این نماز همسرشون اومدن خواستگاری و الانم صاحب فرزند هستن. توصیه میکنم اونایی که حاجت دارند و دلشون شکسته حتما این نماز را بخون و منو هم دعا کنن که اگر انسان با نهایت خلوص سمت این معصوم و امام حی و حاضر برند چون امام عصر هست دست خالی برنمیگرده.

آیت الله ناصری یک بار بهم گفتن چون تو این زمونه امام حی و حاضرمون امام زمان هستش واسه گرفتاریها و مشکلات از خود آقا کمک بگیرید. ان شاءالله که بتونیم زمینه ظهور ایشون را فراهم کنیم با ترک گناه و ....

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
@sma716   عزیزم سلام. ببخشید شما چطوری ارسال های قدیمی منو پیداکردید و لایک میکنید؟ همیشه بر ...

سلام خانومی

راستش دوسه روز پیش اتفاقی یک تایپیکی دیدم ی بحثی پیش اومد و ازم خواستن بیام تواین تایپیک تامشکلم حل شه. ازاول تایپیک شروع کردم ب خوندن. گفته بودن لایک کنید تابفهمیم خواننده داره پست ها. هرکدوم ب دلم نشست لایک کردم. وجالبه این تایپیک مال 5سال پیشه الان ک گفتید متوجه شدم. اگر ناراحتتون کردم بالایکم شرمندم حواسم جمع میکنم ک مزاحمتی ایجادنکنم براتون

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
سلام خانومی راستش دوسه روز پیش اتفاقی یک تایپیکی دیدم ی بحثی پیش اومد و ازم خواستن بیام تواین تایپی ...

سلام عزیزم

نه چه مزاحمتی؟؟ این حرفا چیه؟😍 من خوشحال میشم کسی لایکم کنه

فقط نمیدونستم چطوری این تاپیک رو پیدا کردین

ایشالا مشکلتون حل شه کلم

التماس دعا🙏🏻💚

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

اقای مهربانم دلم خیلی شکسته...

هرچی به مخاطبینم نگاه کردم تا ببینم با کی میتونم درددل کنم کسی رو امین و منصف پیدا نکردم...

اقا جانم شما اگاه هستین به احوال ما...

در حقمون دعا کنید تا دلمون اروم بگیره...

اگه اشنباهی کردیم متوجه اشتباهمون بشیم....

و اینکه مهربان ترین پدر, کمکم کنید تا بتونم به ارامش برسم و دیگران نتونند رنجم بدهند...

اللهم عجل لولیک الفرج یا صاحب الزمان

2706