2737
2734

سلام 

سه ماه پیش بعد از ی دعوای بد با شوهرم ، ک خانوادم و خانوادش هم شاهد دعوامون بود 

اومدم قهر خونه بابام 

یک هفته ای موندم و مدام زنگ میزدن 

قرار شد شوهرم جلوی پیشرفت من و نگیره

من خیلی تو فکر طلاقم چون نتونستم شوهرمو ببخشم 

بخاطر بچم گفتم حداقل برم درسمو بازم ادامه بدم تا تو فکر طلاق نیوفتم 

شوهرم افتاده رو لج ، پیش خواهرش و مادرش بودیم 

اول گفت من بهت ک پول نمیدم برو از بابات بگیر خوشم از زن شاغل نمیاد اگه میخواستم زن شاغل بگیرم هزار نفر بود 

بعدش گفت من پول ندارم پول نمیدم قسط دارم

حالا خودش دیروز داشت می‌گفت نیسان بخرم وضعمون خوب میشه ی ماشین میخرم برا سفر رفتنمون بابا و مامانم و میبرم مشهد و.......

برادرش باعث شد برگردم سری قبل و گفت هروقت مشکلی داشتید بهم بگو 

منم بهش پیام دادم؛

اسکرین.کلیک کنید.

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شغل نداره؟

راننده اسنپه چندتا وام گرفته میخواد نیسان بخره 

اینجا نیسان خیلی در آمد داره منم تا اونموقع ک دانشگاه نمیرم این بیخود نگرانه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
بعد اون چی جواب داد 

هیچی 

معمولا جواب پیام نمی‌ده 

الان حتما زنگ زده شوهرم 

چندتا پیام فحش آب دار هم دادم شوهرم 

راننده اسنپه چندتا وام گرفته میخواد نیسان بخره  اینجا نیسان خیلی در آمد داره منم تا اونموقع ک ...

اگه دانشگاه بری از لحاظ شغلی مطمئنی؟ بخاطر این میگم که اکثر تحصیلکرده ها بیکارن، مهارتی داری که بتونی شغل ایجاد کنی؟

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738
چرا نمیزاره درس بخونی؟    دیپلم داری؟

مرض داره خودش خوشش از درس نمیاد نمیزاره منم بخونم

یدونه کتاب دارم دیپلم بگیرم

اگه دانشگاه بری از لحاظ شغلی مطمئنی؟ بخاطر این میگم که اکثر تحصیلکرده ها بیکارن، مهارتی داری که بتون ...

من برم دانشگاه یا فرهنگیان میخونم یا پرستاری

تف ده ریش با  ادم سی چی اقع بی غیرت بایی

کم مونده فحش مرده هاشم بدم

من برم دانشگاه یا فرهنگیان میخونم یا پرستاری

ایشالا، چیکار یه شوهرت داری تو درستو بخون تا سال دیگه که کنکوره، دولتی ام قبول شی که هزینه‌ای نداره

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2706