2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۰ سالمه اونم ۲۲ خوب ک کنارمه اما مشکلات زیادی پیش رومون هست  درسای من هست مشکلات مالی هست ...

عزیز دلم 

بنظر من بهترین سن انتخاب زمانی هست که پسر ودختر جا افتادند یعنی حداقل کارشون مشخصه حالا خونه و ماشین رو بعد کم کم بدست میارن 

ولی اگه اقوام هستین یا آشنا و خانواده مطمئنید کمک و حمایت می‌کنند اتفاقا با اخلاق هم شکل میگیرین 

ولی باید در نظر داشته باشی وقتی خانواده ها خرجشون رو میدن شما عملا مجبورید نظر اونها رو تو زندگیتون لحاظ کنید

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2731
2740
پسرم خودم،،،فوش خواهر مادر بده بهش اگه جواب نداد بیا تف کن تو چایی من 

من طرفم اول رابطه بهم خیانت چتی و تصویری کرد عصبانی بودم تهدید و فحش خارمادر توی واتساپ نوشتم خوند چیزی نگفت  چرا ؟

اینقدر که خانمها توی دسشویی به همه طرف با دقت نگاه میکنن سوسک نباشه توی ازدواج دقت میکردن اوضاع این نبود  😐🖖
عزیزم، اول دلت برای خودت بسوزه  برای شخصیتت بسوزه که اینطور له میشه

گل گفتی خواهر

من اسی رو در میکم 

ولی خودم هم دچار عشق یه طرفه هستم 

که یه کلام  دربارع اش باهاش حرف نزدم 

از ترس این که عزت نفسم پایین بیاد

عزیز دلم  بنظر من بهترین سن انتخاب زمانی هست که پسر ودختر جا افتادند یعنی حداقل کارشون مشخص ...

مممنونم ازت مهربونم بابت راهنمایی هاتت🥺♥️

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃