2737
2734
ببین من چجایی بزرگ شدم :/

الان داری راس میگی 😱

خدا نکشدت دختر آخه این چه کاری بود آره میتونن جن واینارو احضار کنن بفرستن سراغت خیلی خطریه دیگه از این کارا نکن منم مث خودت کنجکاوم وبشدت جریانای ترسناک مرموز دوست دارم ودنبال میکردم قبلنا خیلی فیلم ترسناک  واکشن واینا میدیدم میگن حتی زیاد بهشون فکر کنی یا دربارشون کنجکاوی کنی مث اینکه خودت دعوتشون کردی

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگی

بخدا

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃
2731
2740

داداشم تعریف میکنه   یه شب مغازه ی دوستش بوده 

بعد موتورشو روشن میکنه بره میبینه خرابه 

موتورو میزاره تو مغازه   بعد میگه به به هوا چقدر خوبه تا خونه پیاده ای برم  دو مسیر داشته یک مسیر راست بیاد ک خیلی دور میشه  دو  بخواد از قلعه تاریخی شهرمون رد شد و از قبرستون رد شه ک نزدیک تره

میگه نترسیدم اصلا مثلا ساعتای ۲ شب بوده  

میگه قلعه رو رد کردم  رسیدم به قبرستون میگه از لا به لای قبرا رد میشدم یهو رفتم رو یه قبر ک تازه بوده هنوز خاک تازه ریخته بودن روش  میگه همین ک پام رفت روش میگه انگار یه دختری با تمام وجودش اومده تو گوشش جیغ زده  میگه همون پا به دو گذاشتم تا خود خونه

بعدا ک رفته بهشت زهرا دیده قبره متعلق به یه دختر بچه ی چهار ساله ست

مال من ترسناک تره دو سال پیش تو گروه شیطون پرستها عضو بودم از روی کنجکاوی رفته بودم بعد اونا میگفتن ...

من داداشم تو همچین شرایطی فقط فرار میکنه

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃

یبار من تو خونه تنها بودم دراز کشیده بودم رو مبل ولی داخل اتاقمو میدیدم حس کردم یه سایه از توش رد شد گفتم بابا خیالاتی شدی بیخیالش شدم دوباره سرگرم چت شدم با دوستم داشتم بهش میگفتم اره یه سایه دیدمو اینا پنج دیقه بعد گوشیمون زنگ خورد یعنی سال به سال کسی خونه زنگ نمیزنع ها همه میزنن به موبایل خلاصع مجبور شدم از جام پاشم گوشیه نزدیکه اتاقم بود جواب دادم خواسم که برگردم رو مبل یکی زمزمه وار اسممو صدا زد 

یه جیغ بنفش کشیدم که نگو تا مامانم اینا بیان داشتم قرآن میخوندم چن شب بعدش دوباره داشت صدام میزد جوری که صداش از خواب بیدارم کرد ولی پدر مادرم باور نکردن که هیچ بهمم خندیدن تازه

من ی خاطره دارم خونمون کنار قبرستونه بعد شب خواب بودم  بعد بیدار شده بودم   دیدم ی دختر ی ...

🥺واااییی