2733
2739
عنوان

تب کرونا چند روز طول میکشه

581 بازدید | 10 پست

کیا تازگی کرونا گرفتین چند روز تب داشتین من الان روز سومه علایم دارم روز اول فقط گلوم اذیت بود دیروز تب آنچنانی نداشتم ولی تپش قلب داشتم نوافن که خوردم بهتر شدم شب هم لرز داشتم دوباره نوافن خوردم بهتر شدم الان از صبح تب نداشتم دوباره الان نسبت به دیروز تبم بیشتره

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی

منم الان دو روره گرفتم و تب دارم هنوز ولی اومده پایین

دیشب به ۴۰ درجه رسید مجبور شدم برم بیمارستان 🤕

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم الان دو روره گرفتم و تب دارم هنوز ولی اومده پایین دیشب به ۴۰ درجه رسید مجبور شدم برم بیمارستان ...

آره خیلی بده من که دکتر نرفتم گلو درد دارم و تب امروزم عطسه آبریزش بینی دیروز یه سفکسیم خوردم امروز اونم نخوردم چون آزیترو بهم نمیسازه دل‌درد شدید میگیرم باهاش نمی‌دونم همون سفکسیمو بخورم یا نه به شما دارو چی داد

2728
من یک هفته گلودرد شدید.از روز سوم تب ولرز داشتم تا روز پتجم.ولی ده روز تمام بدن دردداشتم.دکتر یهم نا ...

یعنی تا سه روز تب طبیعیه خیلی اذیتم تب که میکنم تپش قلب میگیرم 

آره خیلی بده من که دکتر نرفتم گلو درد دارم و تب امروزم عطسه آبریزش بینی دیروز یه سفکسیم خوردم امروز ...

دو تا امپول داد که یکیش کورتون بود نزدم اون یکی نمیدونم چی بود اونو زدم😬 یه دونه قرص جوشان داده 

قرص هم سفیکسیم ... دیکلوفناک

شربت دیفن هیدرامین و پروسپان و اکسپکتورانت 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2740
عزیزم من امروز رفتم دکتر گفت تا چهار روز اول تب و لرز خیلی زیاده

ممنون من خدا رو شکر بهتر شدم انشاالله شما هم زود خوب بشین

انشالله که همیشه سلامت باشین، بعد از چند روز دارید روبه بهبودی میرید؟

ممنون عزیزم همچنین شما دوره بیماریش تقریباً پنج روز بیشتر نمیشه البته آدما با هم فرق میکنن ممکنه یکی زودترم خوب بشه یکی دیرتر