2733
2734

التماس دعا

حاجت روابشی ، میشه برای تایپکم بخونید و دعاکنید واسش..

ایه الکرسی میخونم ، هرکی دعا کرد لایک کنه تایپکو بخونم ایه الکرسی

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان میتونین برین تو سایت ثبت احوال اونجا نوشته چه اسمایی قابل تعویض هستند

I overdid it.. I should have known that your love is a game.. I can't get you out of my mind now..It is very embarrassing We don't talk to each other anymore..We don't talk anymore.. Like when we used to... Like before us.. We are not in love anymore.. So what was it all about? We don't talk anymore Like before.. اهنگ مورد علاقم.. 💔یک عدد ISFJ..میشه برا ارامش روح بچه همسایمون  که 8 تیر فوت شد صلوات بفرستید؟................. تیکر تولدمه باردار نیستم! بعضی وقتا یه ایده درسته با زمان اشتباه.. ستاره ها هر روز دارن کمرنگ تر میشن..همه جا تو تاریکی دروغ و نفرت و.. فرو رفته.. قهرمان مشخص شده....
2731
فرخلقا فرحناز طلا شهین شهناز شهلا

مهوش،پریوش

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
بچه ها اسم راضیه یجوریه؟  مثلا سنگینه بده؟ واسه الان نمیخوام بزارم اسم خودمه ک 30 سالمه

من دختر کوچولو دیدم راضیه

اسم قشنگیه که 

اسم دوست دبیرستانم راضیه بود چقد دلم براش تنگ شد

سلام میشه واسم یه صلوات بفرسین به نیت خونه دار شدن و سلامتی فرزندانم منم برای شما میفرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
وواقعا 😃 میگن اسمای مذهبی رو عوض نمیکنن اخه

این اسامی فرق دارن خود ثبت احوال میگه بعضی از اسامی مذهبی مناسب الان نیستن برای همین قبول می‌کنند البته ظاهرا ثبت احوالها هم تا حدی مستقل و سلیقه ای عمل می‌کنند تهران راحت‌تر میگیرن

دوستم اسمش زهرا بود رفته بود عوض کنه بهش گفته بودن زهرا و فاطمه و زینب رو عوض نمیکنند بقیه رو عوض می‌کنیم دوستم اونجا دیده بود یه خانومی اسمش رقیه بود رو بدون حرفی قبول کردن اسمش رو عوض کنند البته دوستم هم آخر اسمش رو تونست عوض کنه 

بچه ها اسم راضیه یجوریه؟  مثلا سنگینه بده؟ واسه الان نمیخوام بزارم اسم خودمه ک 30 سالمه

خیلی نازه من یاد دخترای مهربون و زرنگ و دوست داشتنی میوفتم 

سخت تلاش کن اما زندگی تو سخت نگیر
2706