2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مشکل قد نیس.چهره نیس.حتی خوبی وبدیهای همسرت نیس

شما همسرتو دوست نداری واسه همینه بااین سن وسال هنوزگیری روی قدش چون مشکل دیگه ایی ازش پیدا نمیکنی

ولی ب این موضوع فک کردی ک ممکنه همسرتونم از قد هیکل چهره ویا هرچیز شما ناراضی باشه؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

اگر در دیده ی مجنون نشینی، به غیر از خوبی لیلی نبینی

چقدر تلخه که بعد ۲۰ سال زندگی مشترک، عاشق همسرتون نیستید، زندگی بی عشق سخته

مشکل شما قد نیست، مشکل شما عشقه، فقدان عشق باعث میشه بگردی دنبال عیب در طرف مقابل، عشق که بیاد فقط خوبی میبینی و خوبی

توصیه ام به همه ی مجردا اینه که قبل از ظاهر و اخلاق و ایمان و خانواده و شغل و... که همه اش هم بسیار حائز اهمیته، ببینن آیا آدمی که مقابلشون ایستاده پتانسیل اینو داره که عاشقش بشن؟ 

دوست عزیز شما هم جای قیاس قد شوهرت با دیگران، ببین کی تو این سال ها شریک غم و شادیت بوده؟ کنار کی قد کشیدی و بزرگ شدی؟ به هفتاد سالگی و هشتاد سالگی فکر کن که همه مون قراره قوز کنیم و کمرامون خم بشه حتی اگه قدمون دومتر باشه! اگر همسرت همراه و شریک خوبی برات بوده در این سال ها، سعی کن عاشقش باشی، سعی کن بی قید و شرط دوستش داشته باشی و همینطوری که هست بپذیریش، سعی کن روحشو ببینی، جسم آدمیزاد هرچقدرم زیبا یک روزی افت میکنه و از بین میره و نهایتا هم روزی خوراک مور و موریانه میشه

وقتی چیزی رو نمیتونید تغییر بدید، بهترین راهی که وجود داره، پذیرشه

اگر در دیده ی مجنون نشینی، به غیر از خوبی لیلی نبینی چقدر تلخه که بعد ۲۰ سال زندگی مشترک، عاشق همسر ...

جمله آخرت بسیار عالی

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.
2738