2733
2734
میخوام برای اولین بار بیام بندر عباس چندتا سوال دارم هوا چطوره؟ من یه بچه سه ساله دارم خیلی به غذا حساسه میشه چندتا رستوران خوب بهم معرفی کنید؟ جاهای دیدنیشومیشه معرفی کنید؟ واینکه تا قشم چقدر راهه ؟از دوستانیکه بهم جواب میدن متشکرم
چند تا فست فود خوب طرف رسالت هست.بیشتر جنبه خرید داره اما قشم خیلی بهتره که با اتوبوس دریایی بخوای برین از اونجا حدود 45 دقیقه طول میکشه باید برین اسکله صبح زود تا زودتر نوبتتون بشه و راه بیفتین
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
قشم هم کلی پاساژ داره توصیه میکنم سیتی سنتر رو هم حتما بری و درگهان هم حدودا بیست دقیقه راه هست به خود قشم اونجا از قشم هم بهتره واسه خرید. جزیره هرمز و هنگام هم دیدنی هست اونا رو هم برین البته من این دو مورد رو نرفتم اما تعریفشو زیاد شنیدم.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
الان هوا عالیه....

رستوران های طرف رسالت و گلشهر خوبه...

ماشین رو هم با لندیگراف از بندر پل باید بری قشم...
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2706