2733
2734

مشخصه مریضه 😂

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

طرف کی هست

چطوری باهاش آشنا شدی ؟

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کیه؟چیه؟چکارس؟کجا دیده تورو؟چرا فهمید شوهر و بچه داری ولت نکرده؟چندسالشه؟ چندسالته؟  هوففففف خ ...

نفس بکش آجی😂😂

عاشق اسم کاربریتم

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.

ای خدا چندسال پیش این آقا منودید ن پرستار هستن اون زمان قصدمن طلاق بود واختلاف داشتیم باشوهرم گفتن میخوامت منم گفتم حرف نمیزنم باهات اما اگر تموم شدیم بهت خبر میدم دیگه من طلاق نگرفتم عروسی گرفتیم والان بچه دارم وسیمکارتمو شکستم بعدگوشیم ریجستری خواست رفتم گرفتم همین خطمو که ایشونم میدکنه یمکاه پیش دوباره ایشون شروع کردن به التماس وازطرف من فوش شنیدن وجریانشو شوهرمم بهش گفته بودم اونم حساسه 

بعدمن هیشکی برات من نمیشه
ای خدا چندسال پیش این آقا منودید ن پرستار هستن اون زمان قصدمن طلاق بود واختلاف داشتیم باشوهرم گفتن م ...

چجوری پرستار یهو گف میخوامت آخه 

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
اره والا وسطش نفس کم اوردم🥵🤣 قابلتو نداره اسم کاربری😂❤

🤭😘

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
2706