2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو ۱۳ سالگی هنوز به نظریه بچه اوردن لک لک ها معتقد بودم😐این تاپیک جای من نیست🚶🏻‍♀️ یک موز برم ...

اوووو 😯 منو بگو تا ۱۶ سالگی تو کوچه خاک بازی میکردم گاهی وقتام همونجا خوابم میبرد 😐😑

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731
اون اصلا کار داره؟ هنوز سنش ب سربازی هم نرسیده چون دختر عمو پسر عمویید دلیل خوب اوردی مثلا؟😐 عقد ...

نه کلاس یازدهم‌ میره امسال اره عقد کردیم 

من یه دختر شاد هستم 😍یه دختر چادری البته شوخ و شیطون هم هستم 😉همین دیگه 😁😊
خدا رو شکر از دوران جهالت کمی دوز شدی 😂

خداروشکر گذشت اون روزای سمی

فکرشو بکن

پنکک رو صورت پر پشم و سبیل های درخشان و ابرو های پاچه بزی و سایه قرمز و رژ قرمز 😑

شبیه قارچ سمی بودم 😑 اونام شبیه قالپاق پیکان 🥲

میرفتیم سرقرار

اونم چه قراری 😐

تو راه مدرسه و گرفتن نامه که تو مُشتمون خیس عرق میشد 😑

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
اره جون عمت نامزد کردی!اون هنوز درد ختنه شو داره بعد بهش زن دادن؟؟؟وای وای ک تو این سن درگیر چ چیزای ...

حرص نداره دوسم داشت واسه همین نامزد کردیم 😶

چرت میگهههه اخه میترسه بگه دوس پسر بکشنش اینجا😂

نه‌به امام حسین میخوای همین الان بهش پیام‌ بدم بگم ما چی هستم تا عکس بگیرم با ور کنی 

حرص نداره دوسم داشت واسه همین نامزد کردیم 😶

عب نداره عزیزم خوشبخت بشید میرید زیر یه سقف خاله بازی میکنید

2706