2733
2734
عنوان

میگم همه شوهرا همینن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 53 پست
دفیقااااااااا همینن و به نکته میگن یکی از شوهرت تعریف نکن یکی بچت من یبار اینحا ازش تعریف کردم تا ...

منم یه بار اینجا گفتم اخلاق نامزدم عالیه

همون دوساعت بعدش سر یه چیز چرت دعوا کردم باهاش ۱۰ روز قهر بودیم...دعوا هی بالا میگرفت😐😐😐

در حال تثبیت وزن😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا همسرت تیر ماهی نیست؟😅😅

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤
2731

شوهر مکم انقد گند دماغه بامن البته. با بقیه همش بگو بخند داره. به من‌که میرسه پریود میشه

.به نام خدای رنگین‌ کیان .کاش بد نشود آخر این قصه ی بد . ایران همیشه عزادار.ایران همیشه گریان.ایران همیشه غمگین.
عقدی خبر نداری بری سر زندگیت  میبینی اون از تو بدتره

نگووو😐😐

آخه باباشم همینطوری آروم و ریلکسه..شوهرمم همینطور...یعنی ممکنه تغییر کنه؟

من متاسفانه خیلی حساسم سر کوچکنرین چیزها بهم برمیخوره و قهر میکنم اون ولی صبور و رعایت حالمو میکنه

در حال تثبیت وزن😎
2738
نگووو😐😐 آخه باباشم همینطوری آروم و ریلکسه..شوهرمم همینطور...یعنی ممکنه تغییر کنه؟ من متاسفانه خی ...

نه شوخی کردم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706