2733
2739
عنوان

تروخدا راهنماییم کنین🥺

64 بازدید | 10 پست

سلام من دو روزه یه جوش زیر پوستی دراومده لبه بیرونی واژنم ولی هر  لحظه داره بدتر میشه اول یکم دست بهش زدم ولی دیگه دستکاریش نکردم الان اندازه یه گردو سفت شده و دورش ورم کرده و درد داره تا کنار رانم داره ورم میکنه چیکار کنم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته اگه کوچیکه.ولی اگه بزرگه دستش نزن خودش میره.دیدی نرف برو دکتر

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
وای نه🥲 

😁😁😁😁😁اخه اکثرا من جوشای صورتمو میترکونم  گفتم شاید اینم مث اون باشه😂

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
2740
همش داره بزرگتر میشه و درد داره🥺

پس برو دکتر مامایی..شاید عفونت داری نمیدونم ک

تصور ترکوندن یه جوش در اون ناحیه هم برام دردناکه وای به حال واقعیت:/😨

خیلی دردناکه😖😖😖