2733
2734

وقتی تو خانواده ای بزرگ شدیکه اینا از اول برات مهیا بوده....

داشتن شغل و یه واخد خونه و ماشین (مثلاپدر اقا هم درخرید خونه کمک کنه) 

چرا وقتی یه دختری اینارو میکه میگن پرتوقعه و فلانه و....ولی وقتی مثلا داماد انتظار داشته باشه پدر خانم خونه بده همه میگن خق داره و گرونیه و باید کمکش کرد و....

ن داماد نباید انتظار همچین چیزی داشته باشه

شغل خوب و ماشین جزو واجباته ک اگ نباشه من ی نفر طاقت نمیارم😐🔪

ولی خونه نداشتنو میشه کنار اومد

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من برعکسم اولی رو میگم حق داره دومی رو میگم بیخود کرده

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2728

اینکه از اول تو خونه برات مهیا بوده به این معنی نیس که باید پسر مردمم داشته باشه مگه خوده شما داری که از جوون همسن خودت انتظار داری ولی وقتی طرف شغلی داشته باشه که بدونی اینده داره درسته حالا چیز خاصی نداره ولی دوسال دیگه میتونه بخره کافیه 

پسر هم نباید بگه پدر خانم باید خونه بده وا چ حرفا 

مورد دومی رو از جایی شنیدی؟اینکه حق داره و باید بهش کمک کرد 

میدونی بنظرم توقع باید معقولانه باشه 

بهرحال جمع و جور کردن اونایی ک میگی خیلی زمان میخواد یا باید پشتوانه خوبی مثل بابای پولدار داشته باشه طرف 

ولی اگرم اینا شروطه ازدواجتن میتونی بمونی یکی با همین شرایطا پیداش بشه .از این ادما کم نیستن 

2738

من خودم خونه و ماشین و شغل داشتم پس توقع دارم طرفمم داشته باشه و معیارم بود 

اما اینکه دختر بگه خانوادم داشته منم میخوام غلطه ...همه خانواده ها شغل و خونه و ماشین رو دیگه بعد ۵۰ سال دارن ...اینکه از پسر ۳۰ ساله توقع داشت یکم عجیبه همونطور که از دید من عجیبه پسری توقع جهاز ۶۰۰ میلیونی از دختری که کار نمیکنه داشته باشه چون باباش مثلا پولداره

اگر خانمی خودش خونه و ماشین داره، بله کاملا انتطار به جایی هست که بخواد خواستگارش هم در حد خودش باشه

ولی چون پدر دختر خونه و ماشین داره، نمیشه مقایسه کرد با پسری که سن بچه اون آقاست!!!!

چیزی که مهم هست، توانایی کار کردن و امرار معاشه🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
اینکه از اول تو خونه برات مهیا بوده به این معنی نیس که باید پسر مردمم داشته باشه مگه خوده شما داری ک ...

اولا که پسر هم سن نیست درثانی وقتی پدر مادر دختر تو شروع زندگی کمک میکنن و‌جهیزیه میدن چرا خانواده داماد تو خونه خریدن کمک نکنن؟!!.

دختری که یه عمر تو ناز و نعمت بوده چرا باید اینهمه سختی تحملکنه و ..!؟

اگر خانمی خودش خونه و ماشین داره، بله کاملا انتطار به جایی هست که بخواد خواستگارش هم در حد خودش باشه ...

اکثرا اقا از خانم بزرگ تره پس هم سن نیست .

از خود پسر انتظار نداشته باشه ولی از خانوادش که میشه انتظار داشت خونه تهیه کنن همون طور که خانواده دختر وسیله خونه تهیه میکنن ..

دختری که خونه پدرش مستاجری نکشیده تحملش تو‌خونه شوهر خیلییی سخته

دختر انتظارش بیجاس چون قیمتا سر به فلک کشیدن ، ولی اینکه پدر خانم باید کمک کنه و... اولین باره می‌شنوم! اصلا از این رسماً نداریم ما! هیچ وظیفه ای ندارم پدر دختر که بخواد به داماد خونه بده!!!!

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
2706