2733
2739
عنوان

سوالات کنکوریتون بپرسید

357 بازدید | 30 پست

قبلانم گفتم پارسال ۱۸۰۰ شدم 

امسال ۱۵۰۰ انسانی 

شرایط خوبی نداشتم وگرنه خیلی ازین بهترم میشدم 

سوالی دارید در خدمتم 🥰 

اینستاگرام اگه میخواید اونحا بپرسید :mahtiti.diary

ماه پیشونی | مشاور کنکور انسانی 
مرسی بابت تاپیک خوبت عزیزم  من امسال با رتبه ۷۰ هزار انسانی روزانه مجاز شدم بنظرتون میتونم روا ...

نه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی بابت تاپیک خوبت عزیزم  من امسال با رتبه ۷۰ هزار انسانی روزانه مجاز شدم بنظرتون میتونم روا ...

روزانه مجاز شدی ولی روان و مطمئن نیستم شاید شهر خیلی دور یا شبانه

2738
من چند سال از درس دور بودم  اگه از فردا شروع کنم موفق میشم رتبه خوبی بیارم؟درحد سه هزار دوهزار ...

انسانی ؟ عمومی که حذف شده ولی همچنان با ادبیات و عربی داریم 

بله که میشه درسای ما حفظیه خودتم بخونی میشه 

روان اقتصاد جامعه تاریخ ادبیات اینا رو خیلی خوب بخون در حدی ۲ ۳ بار کامل 

ریاضی با کتاب کار پیش برو من میکرو طلایی جامع داشتم 

فنون نکات عروض و خیلی خوب یاد بگیر یادداشت کن تمرین کن 

عربیم اگه میتونی کلاس اگه نمیخوای با کتاب تست بخون قشنک از اول با نکات

اعصابم خورده تاثیر معدل قطعی شده برا سال دیگه 

تاثیر معدل همیشه هست  تا الان رو رتبه های خوب تاثیری نداشته ازینجا ب بعد و نمیدونم

دارم میرم دوازدهم رشته‌ام تجربیه علاقه‌ای ندارم بهش فقط زیستو دوست دارم از بقیه بدم میاد. خواستم تغییر رشته بدم مدرسه گفت نمیشه. امسال کنکور اولم رو می‌خوام انسانی بدم چون درسای مفهومیم خیلی بهترن به‌نظرت می‌تونم قبول بشم؟ 

ولی من می‌دونم روی پر‌نور‌ترین ستاره‌یِ آسمون یه فرشته‌ با لباس‌ نقره‌ای نشسته و منتظره من بخوابم تا بیاد مو‌هامُ ناز کنه :)🤍🌙 شما چجوری زمانتونو مدیریت می‌کنید و در روز هم کار می‌کنید هم مطالعه دارید هم تفریح و وقت گذرونی با خانواده؟ من تصمیم گرفتم فقط یه آب خوردنمو زیاد کنم از اون به بعد یا پای شیر آبم یا تو دستشویی  من دیگه هیچوقت اون آدم قبل نمیشم🥀🩸
چجوری خوندی که ۱۵۰۰ شدی من خیلی خوندم ولی خراب کردم

جور خاصی نخوندم 😂 من از پارسال پیش زمینه داشتم و امسالم فک کنم حدود ۴ ماه مفید خوندم 

2706