2733
2739

بخدا راحت می‌ره خرید برای بقیه چیزا 

پد بهداشتی اینا رو هم خودش میخره بدون غر غر 

ولیییییی وقتی بگم برو بیبی چک بخر مگه میره 😑😑😑😑

میگه اه راحت شده بودماااا 😂😂😂😂

آخرین بیبی چک رو دوران عقد خرید 

شوهر شما مشکلی نداره؟ 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه راحت میخره میاد

❤️ تنها چیزی که باعث شد رضایت بدم و بیام روی کره ی زمین، بودن بین عاشقان علی (ع) و سر گذاشتن به تربت حسینش و سر کردن یادگار همسرش بود ❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
هر سری ۵ تا بی بی چک بگیر ک هر دفعه نره

از وقتی اومدیم خونمون این اولین باره میخواد بره بخره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

شوهرمنم میگه میدونم چیزی نیس برای چی میخوای 😐😂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738
بابا روش نمیشه خجالت میکشع 🤣

چطور برای کان روش میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمنم میگه میدونم چیزی نیس برای چی میخوای 😐😂

ببین دقیقا همینو میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شوهرم داروخانه ای ه ولی بی بی چک و خودم میرم از دم خونه میخرم تا حالا نگفتم بیاره

داروخونه دوره بهم ده دقیقه پیاده راهه 

زورم میاد😬😬😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اینقدر خریده بود تفلک خسته شده بود میگفت تورو خدا هرچی میخوای بگو واست میخرم ولی اینو نه میدونم ح ...

آخی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706