2733
2734

همسرم علائم خیلی خفیفی از بیماری دوقطبی داشت بردمش روانپزشک قرص دپاکین وریسپیریدون داد ولی من ناراحتم ک نکنه تاابد بخواد قرص بخوره تواین سایت خیلیا نوشته بودن تااخر با دارو قابل کنترله😔😔😔

من از نزدیکانم این بیماری رو دارن تا آخر باید قرص بخورن درمان قطعی نداره اگر داشت ما الان هزار بار دنبالش رفته بودیم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من از نزدیکانم این بیماری رو دارن تا آخر باید قرص بخورن درمان قطعی نداره اگر داشت ما الان هزار بار د ...

الان مثل یه ادم معمولیه؟؟؟هیچ فرقی نداره؟؟توکار کردنش زندگی کردنش؟؟؟

من اخه ۲۵سالمه چارساله باهمسرم ازدواج کردم و الان دوماهه ک اینجور شده یهویی ام اینجورشد بی دلیل

نمیدونم بمونم باهاش یا اینکه....😔😔😔😔

فقط خوابالو وبی حال میشه؟؟؟ چ دارویی نصرف میکنه مامانت؟؟؟ ینی من میتونم زندگیمو باشوهرم ادامه بدم؟ ...

ببین راحت نیست زندگی با ادم دوقطبی البته شاید خفیف باشه واسه شوهر شما البته قرصاشو بخوره اوکیه 

ریسپریدون بی پریدن قرص خواب ک همون کلونازپام باشه دوتا قرص دیگه ام هست یادم نیست اینا قرصاشه

فقط خوابالو وبی حال میشه؟؟؟ چ دارویی نصرف میکنه مامانت؟؟؟ ینی من میتونم زندگیمو باشوهرم ادامه بدم؟ ...

معمولا ارثی ام هست سابقه بیماری تو فامیلشون ندارن؟بعدا ممکنه ب یکی از بچه هاشم ارث برسه بیماری

معمولا ارثی ام هست سابقه بیماری تو فامیلشون ندارن؟بعدا ممکنه ب یکی از بچه هاشم ارث برسه بیماری

نه هیشکی این بیماریو نداره

همسرمن الان فقط شبا یه ریسپیریدون میخوره ویه دپاکین همین...واینک مثل بقیه هدماس فقط یکم بیحال شده همین

2706