2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کلینیک دکترصفی سریازدهم قلم رفتم ۷جلسه رفتم پارسال ازاونموقع ژیلت نخریدم برای خودم همه ی موهام ...

عزیزم هزینشم میگی؟

برای هم آرامش باشیم...💛                                                 عضو تاپیک بامداد خمار                                                       وزن ۵۴ ، قد ۱۶۰                   ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                 وزن هدف ۴۹   من میتونم 😍💛
2738

من با وسواس خیلی زیاد این مرکز رو انتخاب کردم اونم چون دوستام اونجا رفته بودن و جواب گرفتن موهاشون اصلا در نمیاد قیمت شون هم مناسبه 

من ۶ جلسه است مرکز لیزر تاج میرم تو عظیمیه میدان مهران برج ماندگار طبقه ۸ واحد ۸۰۹ 

خیلی کلینیک پوست و مو تمیز و شیکی و آرومی هست 

اپراتور خیلی وارده 

تزریق فیلر لب روسی و بوتاکس شون هم شلوغه 

دستگاه لیزرشون هم اصلا درد نداره چند نفر رو معرفی کردم تا الان 

در کل مدیریتشون خوبه مراجعه کننده ها با کمترین معطلی کارشون انجام میشه 

تلفنشون 👇🏻👇🏻👇🏻

09909056926

سرچ کن مرکز زیبایی سانل مهرشهر کرج  دودستگاه کندلا و پلاتینیوم دارن من کندلا رفتم قیمتاشم مناس ...

عزیزم هزینه زیربغل و دست ها جقد میشه؟ منم میخوام برم اونجا

کاربری دست سه نفره مرسی ک اذیت نمیکنید

سلام. من کلینیک دکتر زینب خسروی رفتم. میدان آزادگان کرج هستش. دستگاهشون 16 لیزر بار داره  هم خیلی  سریع  می زنه و هم شات بیشتری می زنه. من رفتم اقتصادی زدم. 200 تومان. قبل از عید یک جلسه هم رایگان زدن. خیلی خیلی راضی ام. تو کرج تبلیغ سرچ کنین میاره https://karajtabliq.ir/drkhosravi

من همه جا هم میگم. چون واقعا احساس کردم بر خلاف جاهای دیگه  سرم کلاه نمیزارن. 34201050

ببین الان بهترین دستگاهی که تو بازار هست که خیلی جدیده و جواب میده سوپرانو تیتانیومه. حتما برو جایی که با این دستگاه انجام بدن

من خودم رفتم کلینیک آنسه تو آزادگان خیلی راضی بودم از همون جلسه اول حس کردم فرقشو خواستی بگو شمارشو بدم ازشون نوبت بگیر