2737
2739
عنوان

یه‌خانمی منو از مادرشوهرم خواستگاری کرده🙆😂👊

| مشاهده متن کامل بحث + 3718 بازدید | 127 پست
من مادربزرگم طبقه پایینشون حسینیه س بعد وقتی ۱۴ سالم بود یه زنه گفته بود نوه تو شوهر میدید؟://

خوشملی؟

کمتر از ۵۰ روز مونده ب اینکه انتظارم تموم  شه🌱🙂تویی ک داری امضامو میخونی برام صلوات میفرستی ؟😍بوس بهت❤این ۵۰ روز برام خیلی سخته🙂🖤ولی تموم میشه می دونم🙂
تو محله ما تا چهلم هر روز مسجد هست😐😂😂 ولی من نمیرم،راستش حوصلم نمیکشه  مامانم هی میگه کم ت ...

لعنتی🤣🤣🤣🤣

من دخترخاله ۱۳ سالم رنگش زرد میشه کسی از من خواستگاری میکنه😂😂

همیشه چرخ و فلک زندگی ثابت نمی‌مونه...😎💪🎡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣 آره بابا تو ۱۴ سالت بوده من کلاس پنجم تو مسجد یه خانم پیرزنه میگفت بدش من درس بخونه چشم و گ ...

واه

با شوهر چشم و گوش باز نمیشه با درس باز میشه؟:/

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
خوشملی؟

بقیه میگن شبیه اروپاییا ای نه ایرانیها ولی خودم از خودم تعریف نمیکنم🤦🏾‍♀️

اخه بورم و سفید

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
2731
لعنتی🤣🤣🤣🤣 من دخترخاله ۱۳ سالم رنگش زرد میشه کسی از من خواستگاری میکنه😂😂

چرا؟😐😐

من کلی خندیدم چون عمه ام بدجوری عصبی بود 

البته اینم بگم هیکلش درشته بزرگ دیده میشه،فکر کردن سنش زیاده وقتی فهمیدن ۱۳ سالشه راهشونو کشیدن رفتن😂😂

کمتر از ۵۰ روز مونده ب اینکه انتظارم تموم  شه🌱🙂تویی ک داری امضامو میخونی برام صلوات میفرستی ؟😍بوس بهت❤این ۵۰ روز برام خیلی سخته🙂🖤ولی تموم میشه می دونم🙂
2738

من واس جاریم رفتم مدل میکاپ شدم اونجا یه دختره گفته بود توروخدا به مدلت بگو بیاد زنداداش من بشع داداشم خونه داره ماشین داره الانم بیرون وایساده ببیندش😐😂 جاریم گفته بود بابا این نامزده بنده خدا کلی عذرخواهی کرده بود

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

اوووو تو ک خوبی من و مادر شوهرم و خواهر شوهر مجردم رفتیم عروسی 

تو اون جشن چون غریبه بودن نمیشناختن من متاهلم چهار خانواده منو از مادر شوهرم خاستگاری کردن 😊

بعد مادر شوهرمم میگفت اینکه عروسمه ولی دخترمم مجرده  اگه تمایل دارید در خدمتیم 

منم خر کیییف 

خواهر شوهرم اینقدر بهش فشار اومد گفت کمتر ب خودت باد کن تا نترکیدی😂😂

منم گذاشتم ب حال خودش تا بمیره از حسادت هیچی جوابش ندادم 

شبش بدو بدو رفت گذاشت کف دست شوهرم وقتی زنت عین دخترای مجرد لباس میپوشه یه رنگ مو نمیذاره ابروهاشم پهن بر میداره بایدم چهار تا چهار تا خاستگار براش بیاد  

شوهرمم گفت خو تو هم رنگ نذار عین پیر زنا شدی ولی واقعا اونم حرصش گرفت تا یه مدت تنهایی عروسیا رو میرفت منو نمیبرد😐😕

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

چند وقت پیشم با مادرشوهرم رفتیم بانک برگشتنی من زودتر پیاده شدم راننده به مادرشوهرم گفته بود دخترتونه مادرشوهرم گفته نه عروسمه اون دیوث بیخیال نشده گفته حالا این شماره رو بگیرید اگه جایی رفتید تماس بگیرید بیام😐

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
اوووو تو ک خوبی من و مادر شوهرم و خواهر شوهر مجردم رفتیم عروسی  تو اون جشن چون غریبه بودن نمیش ...

یعنی حال کردمااا😁😁

حتما خیلی جوونی دیگه  بیچاره از کجا بدونه فک کردهد۱۸ ساله اییی

از حلقه بدونه😐۱۸ سالش باشه ۵۰ سالش باشه وقتی حلقه دستشه کور ک نیس یه نیگا بکنه

2706