2733
2734

سلام.میای تو گروه اقدامی ها😍

تو روبیکا ب ایدی khodaya999پ بده

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ناامیدنشو همچی درمان داره مشکلش رفع میشه شاید تا مدت طولانی وقت ببره ولی قابل حله 

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫

ی خانم دکتر میگف ی خانم ازو بود خمسرش درمان شد بعد دوسال پسر باردار شد

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫
2738
ازو همون ضعیف بودنه اسپرم هست؟

یعنی اسپرمی نذاره

توسط خانوم دکتر درمان شده؟

ن ی اقای دکتر کاربلد 

پرس و جو کنید اگ نشد ای وی اف جوابه ناامید نشو دهه پیشرفته ایی هستیم

داداش من خییییلی ضعیف بود در حدی که دکتر گفته بود باید درمان بشه تا بتونن بچه بدنیا بیارن.

ولی نمیدونم چطوری شد که زن داداشم حامله شد.

اگه خدا بخواد میشه

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲
2706