2777
2789
عنوان

مامانم میگه پشت کنکور بمون (دانشجوها لطفا بیاین )

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط علاقتو در نظر نگیر..به بازار کارشم فکر کن.یه تصمیمی بگیر که فردایی پشیمون نشی.یکی از فامیلای ما ...

من انقدر فک کردم دارم دیوونه میشم چون ب خودم نباید فک کنم ب این ک 

1 ننه بابام بخاطر رشته درست حسابی من بمونن تو زندگی 

2 حرف فامیل 

3 زبون مامانم دراز باشه برای  خواهر شوهر و جاری ک بچه های خودشون هیچی نیستن تو هیچی موفق نیستن  نه ازدواج نه تحصیل همه دو سه بختن 

۴ بابام وضع مالیش خوبه اما پولاشو از ما پنهون میکنه پس من باید ی رشته گرون برم ک نتونه پولارو حیف و ميل کنه یا ب رفقاش بده یا ب ننش

بسه دیگه ولش کن لفظ بی عرضه رو هم انقد به هم نگین. هیچکس توی شرایط دیگری نیست برو دنبال علاق ...

علاقمو خودمو گم کردم افسردگی دارم باید اونو درمان کنم 

اضطراب دارم باید اونو درمان کنم بعدم رویاپردازی ناهنجار و خوره ذهنیمو

همچین داغونم نیستن با همینا هم میشه مهاجرت کرد وقتی فک میکنی نمیکشی دوباره بخونی پس واقعا بیخیال شو ...

کافیه بگم علاقم اینه چن روز پیش میخواست قندون و بکوبه تو ملاجم میگه پس چدا موندی پشت کنکور از اول همینو میرفتی 

خب فکر کردم میشه ولی نشد دیگه 😫

فقط علاقتو در نظر نگیر..به بازار کارشم فکر کن.یه تصمیمی بگیر که فردایی پشیمون نشی.یکی از فامیلای ما ...

بعدم علاقه رو در نظر نگیر بهترین رشته هم رری آخرش کم میاری 

امسال ۴۰ تا رزیدنت خود کشی کردن ۴۰ تا کم نیستا

کافیه بگم علاقم اینه چن روز پیش میخواست قندون و بکوبه تو ملاجم میگه پس چدا موندی پشت کنکور از اول هم ...

ببین پشت کنکور موندن این دردسرام داره دیگه ولی دیگه بسه به نظرم چون هرچی جلوتر بری بالاخره رِنج رتبت توی یه محدوده ی خاصی میشه و مثلا الان بشه ۵سال خیلی فشارش روت بیشتر میشه که همین رشته رو بری تا الان

هرچی زودتر جمعش کن بره اونم حق داره حرص بخوره ولی بگو مادر من من دیگه نمیکشم بیشتر از این هرچی بمونم وقتمو تلف کردم فقط راجعبه این رشتم تحقیق کردم خوب پذیرش میکنن خیالت راحت و فلان

دقیقا پشت کنکور موندن راه فرار بود از دست ننه بابام

ولش کن میری دانشگاه میبینی اصن کسی عین خیالش نیست بیخودی درگیر کردی خودتو زندگی اصلی بعد کنکوره سخت نگیر رد شو ازش اوناهم ولت میکنن بعد یکی دوماه که بری دانشگاه

اگه هم میتونی روزانه بری یه شهر دیگه بزن در رو😐😂 

یه دو دقیقه تصمیم نگیر

بزار زنگ بزنم خالم

اون آزمایشگاه خونده

از بابامم سوال کردم برات

وایس جمع بندی کنم بهت میگم سریع

آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2801