2726

میگه با این رتبه داغون و رشته هایی که میتونی بری آینده نداری باز برا سال بعدم بمون پشت کنکور 

ولی واقعا نمیدونم میتونم از پس کنکور بر بیام یا نه رتبم از پارسال بدتر شده

میخوام تو همین رشته ها(علوم ازمایشگاه،میکروبیولوژی، ژنتیک) تو دانشگاه معدل خوب بگیرم شایدم برا ارشد بتونم دولتی قبول شم 

ولی میگه نمیتونی عرضشو  نداری بیا دوباره کنکور بده پرستاری بیاری بتونی مهاجرت کنی (پرستاری دوست ندارم)

نظر شما چیه تو این رشته ها تاپ باشی نمیشه کاری از پیش برد؟ 

دختر خاله بزرگم بی عرضس  ۶ ساله نتونسته  پایان نامشو ارائه بده با ۳۲ سال سن تا ۱۲ ظهر خوابه بعد تو محیطی ک حتی ی مرد هم باشه کار نمیکنه کلا خیلی کلوز ماینده  میگه فردا مث اون میشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو علاقه ات تلاش کن

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2728

اولا مقایسه کار بدیه

دوما آینده خودته مخصوصا تو انتخاب رشته کسی حق دخالت نداره به خصوص که علاقه ندارین

سوما لفظ بی عرضه یکم بی ادبانه تر بود خواهر

دانشجو نیستم خودمم. انتخاب رشته میکنم خواستم راهنماییت کرده باشم❤️

نخونننن😬.                                                        نخونننیااا😐.                                                          😐🙌🏽اصن خیلی حرف گوش کنی.                                خب.                                                                      😁❤️.                                                                خستم از بازی کردن نقش آدم مغرور:) خستم از درد پنهونم🚶🏿‍♀️بیخیال.اسکار طولانی ترین امضا برسه به من😬😁.                 کاربری با کفش پاشننه بلند اومد😢کاربری با ابرو پیوسته اومد🤨اسممو چلا نمیتونم عوض کنم🙁🙁منمننکننمیتونیبخونی😝🙌🏽اینجا دیاریست که هیچ کدوم از کاربرا حرفو عقیدتو نمیشنون که قبول کنن میشنون که عقیده خودشونو تحمیل کنن🤦🏼‍♀️😁🌱اندکی مهربان باشید کرم ریزی نکنید نی نی یار ها را اذیت نکنید نی نی یار ها عشق منن چاپلوسی نکنید 😂😑فحلنننن خداحاااافظ،یادم رف بپرسم نالنگی میقولیییی موز میقولییییی اناناس میقولییییی، به سایت بخت گشایی 😂دادگاه دعوای عروس و مادر شوهر و پشمانی از رد خواستگار... هر تاپیکی به جز تاپیک نی نی خوش امدیدددد، یکم کوشولو بشینید فاصله اجتماعی رعایت کنید ماسک بزنید دستاتونو صد عفونی کنید پروتکل های بهداشتی رو رعایت کنید😷ستاد مبارزه با کرونا        یعتی میشه این کروناهه برهههه😪

همچین داغونم نیستن با همینا هم میشه مهاجرت کرد وقتی فک میکنی نمیکشی دوباره بخونی پس واقعا بیخیال شو بری دانشگاه میفهمی بیخودی زور زدی همیشه یه راهی پیدا میشه به اون خواستت برسی پرستاریم که دوست نداری همچین تحفه ایم نیست برو دانشگاه واسه ارشد اپلای کن راحتت

سوم

بسه دیگه ولش کن

لفظ بی عرضه رو هم انقد به هم نگین. هیچکس توی شرایط دیگری نیست

برو دنبال علاقت حتی اگه هنره چه عیب داره.الان درامد بعضی هنرا خیلی خوب و بالاس

مرا دردیست اندر دل که گر گویم زبان سوزد ؛ وگر پنهان کنم ترسم،که مغز استخوان سوزد 💫
اولا مقایسه کار بدیه دوما آینده خودته مخصوصا تو انتخاب رشته کسی حق دخالت نداره به خصوص که علاقه ندا ...

توجه ام قصد توهین نداشتم ولی من میشناسم دختر خالمو عاخه اون اصن ی چیزی فرا تر از بی عرضه س ننه بابای خر مایش نبودن دماغشو نمیتونست بکشه بالا

ممنون 

فقط علاقتو در نظر نگیر..به بازار کارشم فکر کن.یه تصمیمی بگیر که فردایی پشیمون نشی.یکی از فامیلای ما تجربی بود سال دومی که کنکور داد غیر انتفاعی رشته  پیرا پزشکی آوردیادم نیس چی بود دقیقا.ثبت نام کرد ولی دو ترم مرخصی گرفت دوباره کنکور بده سال بعدش فرهنگیان قبول شد و راضیه.

مگه جامعه فقط پرستار و پزشک لازم داره؟هر رشته ای دوس داری برو.والا من پیام نورم انقدرم رشتم دوس دارم ...

نه بخاطر شرایط مهاجرت میگه پرستار چن نفری مهاجرت کردن رفتن المان  ابنم برا همون میگ پرستاری

من چارسال موندم پشت کنکور فقط وقتم تلف کردم بجای این که ۲۲سالگی لیسانس داشته باشم الان ترم سه ام تازه .با این فاصله گرفتنام اوایلم تو دانشگاه درس خوندن برام سخت بود ‌نکن این کارو

2706