2733
2734
عنوان

اگه شما یه نفرو دوست دارید...

203 بازدید | 48 پست

اگه شما یه نفرو دوست دارید و نتونید به اون بگید و یا حتی دسترسی هم بهش ندارید داخل اینستاگرام اگه دایی اون فرد فالو کنید اونم فالو کنه و خود داییش پیام بده بهتون بخواد با شما آشنا بشه حالا ممکنه قصدش دوستی هم باشه ،حاظرید به دایی اون آقایی که دوسش دارید بگید که من به خواهر زاده شما علاقه دارم؟؟؟ من دقیقا همین شده واسم ولی میترسم به داییش بگم ناراحت بشه یا بلاکم کنه یا بعدا خانوادم بفهمن که من اینکارا رو کردم  لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نگو 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2731
2738

چیکار داری میکنی?

نه فقط به خود خودش به کس دیگه بگی ۲ تا معنی داره...

اولیش اینه که عرضه نداری رو در رو حرف بزنی...

دومیش اینه که معنی خیلی بدی میده به جای خودش به اطرافیانش بگی...

لاقل اگه آبجی یا داداشش باشه یه چیز...🚶‍♀️

چیکار داری میکنی? نه فقط به خود خودش به کس دیگه بگی ۲ تا معنی داره... اولیش اینه که عرضه نداری رو ...

آبجی اون هستش پیجش قفله خب حتی رکو هم دادم قبول نمیکنه فقط فامیل های خودشون اگه پیام هم بدم بهش جوابم رو نمیده

2706