2733
2739
عنوان

چرا هرچی ختم و چله برمیداریم حاجت نمیگیریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1498 بازدید | 86 پست
چله دعای مشلول امتحان کن ۶نفر حاجت گرفتن  یه نفر صبح بهم زنگ زد گفت ۵کیلو شیرینی خامه ایی گرفت ...

اونم گرفته بودم پاییز

الان ۲ ساله زندگیم گره خورده

خواستگارم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم حق شما حتما ازدواج هست و ان شاءالله بهش مى رسيد  صبر كن . منم براى بخت گشايى بخير همه ...

فداتون بشم چقدر ادم های خوش قلب تو این سایت هستن

بخدا دروغ نمیگم

پدرم بیمار صعب العلاج داره شبی نبوده من از غصه بیماریش اسوده بخوابم

کارمو ول کردم کمک بقیه کنم حالا هرجا میرم برای کار ردم میکنن

دو ساله خواستگار نداشتم

چه‌گناهی کردم نمیدونم

2740

یادمه ی بار خیلی بریده بودم هر چی دعا میکردم نمیشد حاجت زیاد داشتم یکی ش خرید ماشین بود سر نمازم خیلی دعا کردم از خدا کمک خواستم . بعد نماز صبح خواب دیدم ک با همون حال ازش کمک میخوام ی صدایی امد گفت استفراغ کن معنی ش خوندم . چله استغفرالله برداشتم . 

بعد دو هفته ماشین خریدیم . بعد برای خرید خونه فروختیم 

اما الان یکساله و نیمه ک از اون خواب میگذره هر چی استغفار میکنم . یا صلوات میفرستم حاجتم برآورده نمیشه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
فداتون بشم چقدر ادم های خوش قلب تو این سایت هستن بخدا دروغ نمیگم پدرم بیمار صعب العلاج داره شبی نب ...

اللهم جعل عواقب امورنا خيرا 😞☘️🌺

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
من واجبات رعایت میکنم پدر مادرم ازم راضین حق کسی رو هم نخوردم و خیلی آرومم در حد توانم به فقرا کم ...

چ قد شرایط تون شبیه دوران مجردی من هست، فقط بدونید قطعا بهتر از اونچه توقع دارین نصیب تون میشه،گاهی حکمتی داره جواب نگرفتن 

یا خیرالحافظین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 
یادمه ی بار خیلی بریده بودم هر چی دعا میکردم نمیشد حاجت زیاد داشتم یکی ش خرید ماشین بود سر نمازم خیل ...

گلم تو قدم اولشو داری که برای امثال من حسرته

نی نی و همسر‌ داری

من در حسرت بچه و خانواده موندم

دختر ناپاکی هم نیستم ولی چشمم خشک شد به در

ممنونم مهربون اسمامون زهرا و محسن...تا یک قدمی نامزدی رسیدیم و همه چیز بهم ریخت😔منم برات ایت الکرسی ...

ان شاءالله خير باشه 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2706