2737
2739
عنوان

بهم حس بی ارزش بودن میده

140 بازدید | 10 پست

سلام یه مدتیه با یه اقا زیر نظر خانواده در ارتباطم سن کمی داره و گوش به حرف خانواده خانواده کاملا بی فرهنگ و بی ادبی هم داره یبار حتی ندیدم صلاحش بخوان یا بخوان پیشرفت کنه جدیدا همه دعواهامون سرخانواده اش که فکر میکنن این اقا هنوز بچس راهنماییم کنید چیکارکنم حرفای اونا روش دیگه تاثیر نزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موفق نمیشی و یروز میای تایپیک میزنی میگی شوهرم ب حرف مادرشوهرم فلان کرد بمان کرد کسی ک ب حرف خانوادش باشه هرکار کنی بدتر جذب میشه و فکر میکنه دشمنشی تنعا راهش اینه اگ میتونی کنار بیای اگ ن راهتو جدا کن

Only Good can jude me 👉🫀🥀فقط خدا میتونه منو قضاوت کنه💜💛 رواشناس نیستم ولی زندگی اینقدر بهم درس داده که .....منو تو تایپیکاتون تگ کنین تا با تحربیاتم بهتون کمک کنم 🤤خدای سیاست هستم واسه همینه ک عروس دوردونه مادر شوهر و مدیر زندگی همسر هستم🙃دوست دارم از تحربیاتتون استفاده کنم و با تجربیاتم راهنماییتون کنم عسلای من😘اگ دوست داری سیاست و از من یاد بگیر تایپیک نمیزنم ولی هروقت هرکی سوال کنه حتما جوابشو میدم خوشحال میشم کمکتون کنم 🙃😍

این مردای گوش ب حرف خانواده

نچسب‌ترین مردا هستن 

تا تو این مرحله هستین ردش کن بره

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
2738

به امید تغییر کسی وارد رابطه نشو. همینه که هست، توی اون فرهنگ و خانواده بزرگ شده، نمیتونی دورش کنی یا تغییرش بدی. اگر نمیپسندی بیخیالش شو واسه خودت دردسر نخر

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»

خیلی از نظر عاطفی وابسته هستم بهش اونم تاحالا هرکاری بهش گفتم واسم کرده بیکار بود فرستمادش سرکار دانشجو چندین بار خواسته درسش ول کنه نزاشتم از لحاظ مادی داشته باش نمیزاره کمبودی حس کنم ولی خانوادش واقعا دارن اذیتم میکنن مخصوصا داداشش که کاملا توهمه کارامون دخالت میکنه و بهم چندین بارتوهین کرده همین الان حتی دعوا شدیم همه عکسا و پیام هامونو پاک کردیم چندین بار این اتفاق افتادع قبلا باز سر یکی دو روز اشتی کردیم و دوباره سرخانوادش مخصوصا داداشش دعوا از نو

خیلی از نظر عاطفی وابسته هستم بهش اونم تاحالا هرکاری بهش گفتم واسم کرده بیکار بود فرستمادش سرکار دان ...

الان دوران آشنایی اینطوریه وای به حال بعدا. حتما حتما برین مشاور خودتو بیچاره نکنیا