2737
2734
عنوان

به سرپرستي گرفتن فرزند دوم

524 بازدید | 29 پست

خانمها كسي رو مي شناسيد كه بچه دوم به فرزندخوندگي قبول كرده باشه ؟ من يه دختر دارم براي فرزند دوم قصد دارم به سرپرستي بگيرم ميخوام از تجربيات ديگران در اين مورد استفاده كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کسی رو نمیشناسم فقط اومدم که بهت بگم خدا خیرت بده اگه اینکاروبکنی ... به یه طفل معصوم ، خانواده میدی و این از همه چیز توی دنیا براش ارزشمندتر خواهد بود 🙂

خدایا شکر برای نعمت هات ♥️
من کسی رو نمیشناسم فقط اومدم که بهت بگم خدا خیرت بده اگه اینکاروبکنی ... به یه طفل معصوم ، خانواده م ...

مرسي عزيزم , اما خيلي ها ميگن وقتي ميتوني خودت داشته باشي اين كار معني نداره

2738
در آینده نشو هوو دختر خودت به نظرم ریسکه نکن سرپرستی قبول کن ولی خونه خودت نیار خرجشو بده بچه خودت آ ...

هدفم اين نيست كه يه بچه بيارم بزرگ كنم ميخوام واقعا دخترم بشه و خواهر بچه ام .فعلا كه توي مرحله تحقيق ام

از پرورشگاه که نمیشه گرفت  کسی که بچه داره یا توانایی بچه آوردن داره بهش نمیدن  البته شا ...

اینطور نیست عزیزم

خانواده های که فرزند دارن هم میتونن به سرپرستی بگیرن فقط اولویت با اونای هست که بچه دار نمیشن وگرنه با هر دو شرایط میتونن فرزندی بیارن

منتظرتم پسر قشنگم🌱
هدفم اين نيست كه يه بچه بيارم بزرگ كنم ميخوام واقعا دخترم بشه و خواهر بچه ام .فعلا كه توي مرحله تحقي ...

چه حرف قشنگی زدی واقعا افرین بهت 

به زودی زود خبر مامان شدنمو میدم   بگین ایشالله