2737
2739

سلام دوستان.باپسری۸ماهه هستم واقعاهمودوست داریم برام ثابت شده قصدش هوس نیست چندباراومدن خواستگاری سروانه دکتری میخونه ولی بالای۳۰سال داره ومن۱۸سالمه میدونم که میتونیم همدیگرودرک کنیم.بابام گفته ۱۱۴سکه قراربودچنندماه پیش عقدکنیم ولی میگه من یه بارتونامزدی شکست خوردم میترسم قبول نمیکنم همون۱۴سکه وحق طلاق بابام راضی نمیشه رفتیم بیرون گریه کردم😔گفتم شایدنشه بازم خیلی راضی نشد.الان مدتیه بی توجهی میکنه روزی یکی دوبارآنلاین میشه میگه فقط میخوام درستوبخونی وموفق شی خیلی روش حساسه.همیشه بعدازدلخوری اون پیش قدم میشه دیشب گفتم تغییرکردی ناراحت شدگفت چجوری شدم اولش نگفتم اصرارکردگفتم کم کم داره احترام ازبینمون میره آخه باشوخی بهم گفته بود بگوغلط کردم اینم بگم همیشه خنده رولبام آورده😔ازصبح دلتنگشم پیام نداده بنظرتون من بدم؟میگفت غرور برای زندگیمون معنایی نداره اوت روز ازش ناراحت بودم زود زنگ زد نیم ساعت حرف زد باهام ازدلم درآورد الان من چیکارکنم درسموبهونه کرده بنظرتون یامیخواد دور ازم باشه آخه جندوقت پیش ۳روز آتلاین نشد گفت میخوام قدرهموبیشتربدونیم ولی زنگ میزد

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

13 ، 14 سال زیاد هست نه به ای همه برای شما که 18 سالته و مطمئن باش معیارهاتون عوض میشه

الان باوجوداشکام ناراحتیام۱۱۴تارو قبوول نمیکنه بی توجهی هم میکنه😔قبلااا عاااشقم بودیعنی

2728
الان باوجوداشکام ناراحتیام۱۱۴تارو قبوول نمیکنه بی توجهی هم میکنه😔قبلااا عاااشقم بودیعنی

نامزدی شکست خورده بهانه جالبی برای مخالفت با مهریه نیست

به نظر خودش از درستی رابطه مطمین نیست

شما هنوز اول راهی

بخدا بعدا میفهمی چقدر اشتباه کردی 

بابات همه جوره صلاحتون میخواد

نامزدی شکست خورده بهانه جالبی برای مخالفت با مهریه نیست به نظر خودش از درستی رابطه مطمین نیست شما ...

پس بنظرتون من الان پیام ندم؟

2738
من چیزی از ارتباطتون نمیدونم عزیزم فقط دو برابر شما سن دارم و میدونم معیار 18 سالگی حتی با 19 سالگی ...

همیشه اون پیش قدم میشه عزیزم به خاطرهمین پرسیدم

همیشه اون پیش قدم میشه عزیزم به خاطرهمین پرسیدم

اگه ازت خواسته یه مدت پیام ندین، شما هم پیام نده

اگه نه یه احوالپرسی معمولی داشته باش

هرگز مشاوره قبل از ازدواج را فراموش نکن

حتما بهت کمک میکنه

همبن الان هم با توجه با شرایط یه مشاوره خیلی میتونه فکرتو منسجم کنه و به تصمیم گیریت کمک کنه

من خودم معیارم همین مهریه اس دقیقا 

شما خودت باید ببینی می تونی قبول کنی یا نه

حق طلاق ک عالیه...ببین نامزدت مشکل دیگه ای نداره

احترام همدیگه رو نگه داریم،زود قضاوت نکنیم همین.در هر جا،هر وقت،هرروز