2737
2734

عقد عروسی دوتا برادر شوهرمه سه چهار ماه دیگ همه زن هاشون باربی منو اتقد چاق میخام لاغر کنم بیاید یکم حرف بزنید انرژی بگیرم قدم 167

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوتا بچه شیر به شیر بعد عروسی 20 کیلو اضافه کردم 

پایه ای باهم شروع کنیم ؟؟؟..

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
رفتی دکتر تغذیه ؟؟؟چجوری میخای لاغر شی 

رژیم سالم خوری با روزی نیم ساعت پیاده روی نیم ساعت ورزش داخل خونه زیره سبز 

عزیزم حتما ورزش کن، فقط با رژیم به موفقیت نمیرسی. 

شبا قبل خواب ، زنجبیل تازه رو یه کوچولو رنده کن تو لیوان ، روش اب جوش بریز بذار یه ربع بمونه ، بعد بهش آب نصف لیمو تازه بزن و یه قاشق چایخوری عسل و بخور 

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
2738

ورزش کن ورزش خیلی کمک میکنه که بتونی رژیم و رعایت کنی 

به مربی خوب پیدا کن

بهترین راه همینه من همه ی رژیمای دنیارو گرفتم اما فقط با این روش نتیجه گرفتم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
عزیزم حتما ورزش کن، فقط با رژیم به موفقیت نمیرسی.  شبا قبل خواب ، زنجبیل تازه رو یه کوچولو رند ...

تاثیر داره ؟؟؟

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
آره من امروز شروع کردم 

منم وزنم همینه ولی قدم کوتاه تره....من فردا وقت دکتر زنان دارم اگه تشخیص حاملگی نداد منم از شنبه هفته بعد شروع میکنم.

کالری شماره کن روزی دو ساعت پیاده روی تند چون زیاد وقت نداری تایم ورزشت بالا بالا باشه چهارماه دیگه حداقل بیست کم میکنی فقط دست بجنبون من امتحان کردم کاری هم از ۱۲۰۰کمتر نباشه فست هم بگیر خیلی خیلی تاثیر داره 

عزیزم حتما ورزش کن، فقط با رژیم به موفقیت نمیرسی.  شبا قبل خواب ، زنجبیل تازه رو یه کوچولو رند ...

عطاری ها دارن استفاده کردی جواب میده من اب ولرم  لیمو میخورم 

تاثیر داره ؟؟؟

من با همون زنجبیله، توی یه ماه دو کیلو کم کردم . تازه مقاومت بدنی رو هم میبره بالا . البته من روزی دو بار میخوردم . صبح و شب 

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
2706