2733
2739

اسمش مانتیسه  آخوندکم بهش میگن

دیشب رفتم قوری آب بکشم یهو دیدم داره روی شیر آب راه میره یه جیغی زدم که گلوی خودم درد گرفت😭😭😭😭 شوهرم گفت داری شوهرشو درمیاری و یه لگدبه پام زد 

بهم گفت بیا یه روش بهت یاد بدم واس مواقعی که چیزی دیدی ترسیدی مگس کش ورداشت رفت زد روش 

یکی از پاهاش جدا شد افتاد تو آب سینک ولی هنوز زندس حرکت میکنه من دارم سکته میزنم نمیتونم برم تو سینک

این حیوون یه کرم داخل بدنش داره که بخواد اونو پرت کنه میره تو چشم وکور میکنه

یسال تومحلمون تو چشم یه گاو پرت کرد چشماش کور شد حیوون طفلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

جیغ می‌کشم و فرار می‌کنم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

شورشو*

چه حرفا! کی گفته😐😐😐😐😐

ب فرضم باشه. یعتی انقدر دقیق پرتاب میکنه!😐😐😐😐😐😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شورشو* چه حرفا! کی گفته😐😐😐😐😐 ب فرضم باشه. یعتی انقدر دقیق پرتاب میکنه😐😐😐😐😐😐

عزیزم سرچ کن تو نت یه نوع کرم دم اسبی داره تو شکمش خب همچین چیزی شده دروغ نمیگم اصلا سرچ کن ببین تو نت چه شکلیه بعد قضاوت کن خودتو اگر بودی حتی شده از قیافش و بزرگیش میترسیدی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2738
موجود طفلک پاشو جدا کردین اونم هنوز داره درد میکشه/: دیگه خلاصش کن خب من انقدر عاشقشونم یعنی بب ...

دیدی عکسشو؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واقعا جرعت میکنید در مقابل این ملخ سکوت کنید😐😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واقعا جرعت میکنید در مقابل این ملخ سکوت کنید😐😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم سرچ کن تو نت یه نوع کرم دم اسبی داره تو شکمش خب همچین چیزی شده دروغ نمیگم اصلا سرچ کن ببین تو ...

الله اکبر😑

کاش نگفته بودی😂 حالا ببینمش منم جیغ میزنم. تا حالا فک میکردم دشمن زنبور عسلن!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706