2737
2734
همون منم آزاد رو گفتم . هیچ جوری پرستاری نمیاری

با رتبه ۲۰هزار دارن میرن پرستاری دولتی چرا نا امیدش میکنی .اتفاقا پرستاری ازادو میاری

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامایی هم شاید بشه سلولی مولکولی میکروبیولوژی اینا شاید معدلت اگه خوبه بدون کنکورارو چک کن چیزای خ ...

سلولی مولکولی خوبه؟ بازار کار داره؟ خودم که زیاد دوست ندارم

با رتبه ۲۰هزار دارن میرن پرستاری دولتی چرا نا امیدش میکنی .اتفاقا پرستاری ازادو میاری

من شنیده بودم خیلی پرستاری قبول شدنش سخته . دوستم با ۳ هزار قبول شد.البته سال ۹۳. اینجور ک میگی الان خیبییلی همه چی اوکی شده . ناامید نکردم ، حرفت برام جالب بود . اگه واقعا با ۲۰ هزار میشه پرستاری آورد میخونم برا کنکور 😅

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
واقعا ۲۰ هزار بشی میتونی پرستاری بخونی ؟ 

طبق رتبه های ۱۴۰۰

تو حدود ۱۸۰۰۰

پرستاری شهریه پرداز و نیمسال دوم شهرهای کوچیک امکانش بوده

باید ظرفیت‌های امسال رو دید چون پارسال ۲۰۰۰۰منطقه ۲

اکثرا بهداشت و میکروبیولوژی ....بوده  آموزش ابتدایی 

در جهان فرمان کوروش اولین منشور بود*سر به تعظیمش سراسر بابل و اشور بود*سینه ی اسپارت را تا قلب یونان چاک کرد*پشت بخت النصر را ساییده و بر خاک کرد*ما از اسلاف همان خونیم از آن ریشه *پاسدار نام پاک پارس تا همیشه   
سلولی مولکولی خوبه؟ بازار کار داره؟ خودم که زیاد دوست ندارم

منم دوست نداشتم ولی الان یه رشته نزدیک بهش میخونم و قشنگه

بازار کارشو اصلا نمیدونم من واسه اپلای بدردم میخوره دارم کنار رشته اصلیم میخونم

2738
من شنیده بودم خیلی پرستاری قبول شدنش سخته . دوستم با ۳ هزار قبول شد.البته سال ۹۳. اینجور ک میگی الان ...

جدی خواهر زاده شوهرم با ۱2هزار داره پرستاری دولتی میخونه میگ از همکلاسیام هستن ک تا 18هزارم هستن.کمبود پرستاره الان پذیرشا زیاد شدن

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
میتونم بپرسم چی میخونی؟ :) 

بیوتکنولوژی

گسترده تر از میکروبیولوژی و سلولی مولکولیه اونا یجورایی زیر شاخه ی اینن و خب من نمیدونستم اون موقع که کنکور دادم ولی خیلی از رتبه های برتر اینو میرن بجای پزشکی اینا درواقع میگن آینده ی دنیا با این رشتس و تا ۵ ۶ سال دیگه همه واسش سر و دستت میشکنن

2706