2737
2734
عنوان

دختر سه ساله اش رو گذاشت و رفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 37 پست
حتما یه یکی رو پیدا کرده که خیلی خوبه که به من میگه غربتی. همه کاری براش کردم حالا بخاطر یه زن دیگه ...

لیاقتت رو نداره

واقعا به خاطر همچین ابلهی فکر میکنی یکی بهتر از تو پیدا کرده؟؟؟هیچ به خودت آسیب نزن.اونی هم ک پیدا کرده مث خودش.

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
عزیزم با عرض معذرت ، کار اشتباهی هست با حرفای همسرت اونجا موندن، نمیدونم به هر حال تو اعتماد بنفس و. ...

نه عزیزم منم میخواستم برم ولی شرایطم جور نیست. ببین پدر و مادرم نیستن تهران به منم احازه نمیده دخترم رو ببرم از تهران. چکار کنم دخترم رو بذارم زیردست این مرد و دوست دختراش؟ دلم راضی نمیشه وگرنه یه لحظه نمی‌موندم. اگه دخترم ۱۴ ۱۵ ساله بود میرفتم ولی الان هنوز به مادر احتیاج داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیاقتت رو نداره واقعا به خاطر همچین ابلهی فکر میکنی یکی بهتر از تو پیدا کرده؟؟؟هیچ به خودت آسیب نزن ...

اون فکر میکنه‌ بهتر از من پیدا کرده. فکر میکنه من در حدش نیستم. نه گذاشت برم سرکار نه خودش بهم ماهیانه پول میده. فقط خرج خودش میکنه تازه میگه تو لیاقت نداری. البته من تو خونه کار میکنم ولی حقوقش بالا نیست. میدونم با هرزه ها وقت میکذرونه برای همین میخوام دیگه بهش فکر هم نکنم. یهش میگم سرت میاد میگه برو بابا مثل پیرزنا نفرین میکنی. من از این اه و ناله ها قبلا شنیدم. گفتم اونا زنت نبودن من مادر بچتم. ولی دیدم راست میگه خدا براش همیشه بهترینا رو میخواد اصلا به دل من نگاه نمیکنه. با اینکه خدا همه چیز رو دید ولی فقط برای اون میسازه. 

عزیزم شده حتی 100 جلسه مشاوره بری باید زودرنجی رو بذاری کنار. چون بدترین آسیب ها رو از همین رفتار می ...

ممنون عزیزم ،بله کاملا درست میگی آدم حساس تو این دوره پیر و مریض میشه

🍃Be your own best 🍃
2728
اون فکر میکنه‌ بهتر از من پیدا کرده. فکر میکنه من در حدش نیستم. نه گذاشت برم سرکار نه خودش بهم ماهیا ...

عجب

امیدوارم سر عقل بیاد.

اینجا هم یکی از آشناهامون ازدواج کرد خیلی همو دوست داشتن.خانواده راضی نبود با یه مصیبتی به پسره رسید.

تهش شد اینکه با یه بچه دو ساله؛مرده میاد خیلی شیک سرشو میبوسه میگه منو ببخش فاطمه؛من عاشق یکی دیگه شدم.

هر روز هم میاد همین کارو میکنه.

هفته ای یکی دو بار خونه‌اس

تازه با یه زن متاهل هم ارتباط داره و به قول خودش عاااشق شده.

چی بگم

مهر و محبت و وفا از دل مردم رفته که رفته...

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
عجب امیدوارم سر عقل بیاد. اینجا هم یکی از آشناهامون ازدواج کرد خیلی همو دوست داشتن.خانواده راضی نب ...

اره زندگی خیلی کثیف شده. منم دیگه سمت این مرد نمیرم بذار هر کاری میخاد بکنه. خدا که منو فراموش کرده دیگه کجا شکایت ببرم؟ محبورم به خاطر دخترم فعلا تحمل کنم

نه عزیزم منم میخواستم برم ولی شرایطم جور نیست. ببین پدر و مادرم نیستن تهران به منم احازه نمیده دخترم ...

عزیزم بازم صلاحتو خودت خوب میدونی، ولی گاهی کوتاه اومدن ها در مقابل  این چنین مردایی ، اونارو گستاخ تر و جری تر میکنه، از طرفی نمیدونم قانون در مورد بچه ای که بخاد با مادرش باشه و به سن قانونی تقریبا رسیده چه حکمی صادر میکنه. هر چی هست بدت نیاد عزیزم،هم نامرد هست هم ظالم، اگه به فکر بچه اش هست و تو فکر آینده ی اون، پس این هرزه گیهاش واسه چیه و اگه دنبال این چیزاست  بچه رو بدون تهدید و.... به دست تو بسپره،  سادیسم هم داره که میخاد اذیتت بکنه. خدا کنه نامرد حداقل الکی نقش پدری رو برادخترت خوب بازی بکنه. والا، این چنین مردایی رو باید شرمنده محل سگ هم نذاری تا بفهمن پشیزی ارزش ندارن و با یه تی پا از زندگیت بیرون بیندازی.عزیزم کمی به خودت بها و ارزش بده و بگو و حقیقتا اینطور هست اون دوست دختراش از تو بیشتر چیزی ندارن جز هرزه گی . قبول کن تو لایق بهتر زندگی کردن از لحاظ عشق و احترام هستی. 

عزیزم بازم صلاحتو خودت خوب میدونی، ولی گاهی کوتاه اومدن ها در مقابل  این چنین مردایی ، اونارو گ ...

من دیگه نمیخوام باهاش بمونم میدونم که راه سختیه ولی میخوام عذابش رو بکشم که درس عبرتم بشه. الانم فقط چون میدونم آدم لجباز و بی آبروییه فقط دارم کوتاه میام تو این وسط بچم آسیب نبینه. شرایطش جور بشه منم حقمو میگیرم و میرم. میدونم چقدر لجبازه. اگه پدر خوبی بود که منو بچش همیشه تنها نبودیم اون دنبال عشق و حالش باشه. به اسم کار هر غلطی میکنه. منم فقط میخوام بچمو بدون ناراحتی از این زندگی ببرم بیرون. وگرنه با حرفای دیشبش دیگه نمیخوام یه صورتش نگاه کنم

2740