2733
2739
عنوان

دختر سه ساله اش رو گذاشت و رفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 37 پست
آخه خبرش مادرشوهرم میاد خونم اعصابمو میریزه بهم  دلم نمیخواد بیاد یا ببینمش یا حتی صداشو بشنوم ...

با احترام ولی سرد برخورد کن خودش حوصله ش نمیکشه بیاد پیشت، منم سال اول زندگیم، مادرشوهرم هرروز نزدیک شام میومد خونمون، منم تازه عروس دوست داشتم شام خوشمزه واسه شوهرم اماده کنم و ارایش کنم تا از سرکار بیاد، ولی خب به کارام نمیرسیدم چون زشت بود مهمونو بذارم برم ارایش کنم، خلاصه هی رفتارم رو سرد کردم خیلی گرم نگرفتم دید بهش خوش نمیگذره دیگه اصلا نیومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای طفلک اون بچه. الان منم خیلی غصه دارم. بخاطر دخترم مجبورم تو خونه مردی بمونم که میگه توی خونه ...

الهی

عزیز دلم چقد ناراحت شدم برات

ولی اگه تصمیم آخرت ر و گرفتی که با وجود بد بودن شوهرت بخاطر بچه ات بمونی. دیگه یواش یواش تمرین کن که نسبت به شوهرت بی تفاوت بشی. و کمتر از رفتاراش غصه بخوری. خدا رو چه دیدی شاید بعد از مدتی سر عقل اومد و زندگیتون خوب شد. سر خودتو گرم کن. یه کاری کن وقت نداشته باشی به شرایط بدت فکر کنی.

اثبات کن.اگه واقعا چندشت میشه کنار این مرد و قصدت جداییه بیفت دنبالش و مدرک جمع کن... اونوقت بچت هم ...

نمیتونم اثبات کنم. اصلا مسیله من جدایی نیست همین الانم میتونم برم از خداشه. ولی من خونه ندارم که دخترمو ببرم خب کجا ببرمش اصلا خونه هم باشه بچه رو کجا بذارم و برم سر کار. بچه هشت نه ساله تو خونه تنها باشه؟ میخوام تمرین کنم همینجا کنارش هم هستم بهش فکر نکنم اهمبت بهش ندم و فکر کنم یه مهمونه که گاهی شبا میاد و میره. باید صبر کنم تا شرایطم رو درست کنم. نمیخام یهو تصمیم بگیرم و دخترم ضرر کنه. حتی اگه ثابت هم کنم کسی هست مگه کاری داره میگه صیغه کردم زنمه

واسه مردا که ایرادی نداره

2731
الهی عزیز دلم چقد ناراحت شدم برات ولی اگه تصمیم آخرت ر و گرفتی که با وجود بد بودن شوهرت بخاطر بچه ...

اتفاقا الان به یکی از دوستان همین حرفو زدم. میخوام کنارش باشم و بهش اهمیت ندم. دیشب تا صبح از حرفاش اشک ریختم میخوابیدم یک ساعت بعد می پریدم میلرزیدم. خیلی دلم شکسته وقتی بهم گفت تو هیچ جایگاهی نداری خیلی خرد شدم

نمیتونم اثبات کنم. اصلا مسیله من جدایی نیست همین الانم میتونم برم از خداشه. ولی من خونه ندارم که دخت ...

خدا لعنت کنه اینچنین مردی رو...

هوفففففف

حقشون(دور از جون این جمع)یه زن سلیطه‌اس که آبروشون رو همه جا ببره...

زورشون به یه ضعیف تر میرسه..

امیدوارم موفق باشی تو مسیرت و دخترت هم به بالاترین درجه خوشبختی برسه❤

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
2738
دم شما گرمه واقعا! زن قوی هستی. آفرین که خودتو ساختی.

عزیزدلمی❤

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مريض باشی و روزه نگیری خدا قبول ميكنه اما بنده اش نه! چادر سرت نذاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! میدونی مشکل از کجا شروع شد؟ اونجایی که بنده هاش یادشون رفته "قضاوت" مخصوص "خداست" نه اونا...
اتفاقا الان به یکی از دوستان همین حرفو زدم. میخوام کنارش باشم و بهش اهمیت ندم. دیشب تا صبح از حرفاش ...

عزیزم آدمی که اینقدر روح و روانت رو تخریب میکنه آدمیه که نباید بهش فکر بکنی.

باید حذفش کنی. الان شرایطت جوری نیست که از خونه اش بری پس باید یاد بگیری بهش اهمیت ندی. یعنی تو ذهنت حذفش کنی. سخته ها! کار راحتی نیست. چون جلوی چشمته. 

خدا لعنت کنه اینچنین مردی رو... هوفففففف حقشون(دور از جون این جمع)یه زن سلیطه‌اس که آبروشون رو همه ...

حتما یه یکی رو پیدا کرده که خیلی خوبه که به من میگه غربتی. همه کاری براش کردم حالا بخاطر یه زن دیگه اینطوری بی خرمتم کرد

عزیزم آدمی که اینقدر روح و روانت رو تخریب میکنه آدمیه که نباید بهش فکر بکنی. باید حذفش کنی. الان شر ...

اره خیلی سخته خیلی. تازه دیشب به من میگه تو هرزه ای. منی که سیزده ساله تو خونش همیشه تنها بودم با همه کاراش بهش وفادار بودم میگه بچمو میگیرم تو هرزه ای. ولی من دیگه نمیخوام بهش فکر کنم. بخدا ضعف اعصاب دارم باید یاد بگیرم. شما قرص اعصابی میشناشید که قوی نباشه فقط یه کم آرومم کنه

اره خیلی سخته خیلی. تازه دیشب به من میگه تو هرزه ای. منی که سیزده ساله تو خونش همیشه تنها بودم با هم ...

نه عزیزم من نمیشناسم. فقط شنیدم دو تا از همکارام برای آرامش پوکساید می خورن. 

حتما یه یکی رو پیدا کرده که خیلی خوبه که به من میگه غربتی. همه کاری براش کردم حالا بخاطر یه زن دیگه ...

عزیزم با عرض معذرت ، کار اشتباهی هست با حرفای همسرت اونجا موندن، نمیدونم به هر حال تو اعتماد بنفس و... بچه ات هم تاثیر گذاره. سن دخترت هم خوبه میتونی هرازگاهی از خونواده ات هم کمک بگیری. والا این روزا که میگذره عمر انسان هدر میره که بازگشتی نیست.