2737
2739

چندمی؟میری دهم؟

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من عاشق اینا بودم. بزار بگم چطوری حفظ کنی مثلا ستون سمت راست و نگاه کن از کیلو ب بالا سه تا سه تا ب توان ها داره اضافه میشه. شما اسامی رو از پایین ب بالا حفظ کن ب ترتیب حالت شعر و آواز تا کیلو ک توان 1 و 2 و 3 می گیره بقیشو سه تا سه تا برو بالا

ستون سمت چپم همینطوری حفظ کن. من کلا جدول های این مدلی رو روابط پیدا می کردم بینشون و بر همون اساس حفظ می کردم. الان شما اول ستون سمت راست و از پایین ب بالا اسم ها رو حفظ کن ب ترتیب بعد عدد گذاری کن ب همین ترتیب ک گفتم. سال های سال یادت می مونه

ترا رو دیدی حافظه رو میگن چند گیگا بایتیه؟ اولش که مِگاس زیادتر میشه میشه گیگا بعد یسری حافظه ی ترابایتی هست که توش عکس و فیلم ذخیره میکنن شاید اینجوری یادت موند

بعدیش پتا که پ داره مثل پونزده

بعدیشم اگزا اگز یعنی هشت پس اگزا میشه ۱۸ توی جدولم توان ۸ نداری که قاطی کنی

اون جدول اونوری هم اول اسماشو بهم بچسبون چیزی به ذهنم نمیرسه جز این

2706