2737
2739

خیلی سخته اعتراف کردن ک اشتباه کرده منو گرفته.واقعا حیف شد.نه خونواده درست درمونی دارم نه اخلاق

خونواده اون همه باهم خوب وخوش دیروز جلو شوهرم مامانم با من واجیم دعواش شد گیسا خواهرمو گرفت .برادرم اومد انداختم بیرون....

دیشب بهم میگفت دیگه خونه مادرت نمیام ادم ضعف اعصاب میگیره...

از غصه شام نخوردم از دیروز هیچی نخوردم.

سال اول عروسیمون بقدری اعصاب خراب بودم ۲۴ ساعته جنگ داشتیم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه بشینی غصه بخوری چیزی درست نمیشه 

تغییر کن و خودسازی کن.. خونه مامانت هم به قدر نیاز و یه احوال پرسی کوتاه برو 

انرژیت رو صرف بازسازی رابطه و زندگیت کن 

دست تو نبوده که خانواده خودت  رو انتخاب کنی ولی دست تو هست که زندگی وخانواده الانت رو خوب بسازی 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

یک چیز و یک ارزشی در شما دیده که خواسته بقیه عمر رو در کنارت باشه 

و مسایل خونه مادرت رو خودت مدیریت کن و همینطور معاشرت ها رو 

و نگرفته 

درخواست ازدواج داده 

مگه کیف و چمدون هست که میگی گرفته 

درست کن این ادبیات رو عزیزم

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
یک چیز و یک ارزشی در شما دیده که خواسته بقیه عمر رو در کنارت باشه  و مسایل خونه مادرت رو خودت ...

مبنای ازدواجش شد قیافم....اما مطمعنم الان پیش خودش میگه اینا درحد مانبودن ....مطمعنم میره پیش خانوادش میگه

مبنای ازدواجش شد قیافم....اما مطمعنم الان پیش خودش میگه اینا درحد مانبودن ....مطمعنم میره پیش خانواد ...

اصلا همچین فکری نکن 

افسرده شدی؟ 

اگر میره پیش خانوادش اسرار خونه شما رو میگه که .... 

یک انسان بجز پدر و مادر و محل تولد که به انتخاب خودش نیست ، یک عالمه ویژگی و ارزش و توانمندی داره که بهش باید افتخار کنه

ببین چی رو باید در خودت تقویت کنی که باعث افتخار خودت و همسرت و فرزندان احتمالی آینده و خانواده همسرت و حتی خانواده خودت باشی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
شرفمو برد جلو شوهرم

خیلی ناراحت کننده است اوضاع تون ولی شما دیگه مستقلی و سعی کن خونه و زندگیت ورای زندگی مادرت باشه و خیلی کم باهاشون رفت و آمدکنی و منش ت با اونا کاملا متفاوت باشه جوری که همسرت این تفاوت و حس کنه .مهم زندگی خودته که باید نرمال باشه 

در ضمن عکس پروف تو عوض کن که تداعی زندگی مادرت و کرد برام با عرض پوزش 

این عکس نماد بی فرهنگی و لاابالی گری یه و برازنده شما نیست واقعا

انقد درونم داغونه انقد افسردم ک نگو....اصلا میل ب رابطه هم ندارم انقد فکرم خرابه...کلا ظلم شد بشوهرم ...

یه مدت نرو 

آدمه عقل داره حتما چیزای خوبم داری که انتخابت کرده

رو عزت نفست کار کن این حرفم دیگه نزن مردا جنبه ندارن به خودت برس شاد باش چیزای خوشکل بپوش و مطالب طنز اینا بخون وگرنه باید برگردی تو همون خونه بعدم معلوم نبست ازدواج بعدیت چه ....باشه(البته خدانکنه)

پاشو از این فاز بیا بیرون 

پروفتم عکسش خیلی بده

2706