2733
2734

عاشقانه باشه و مثل پسران برتر از گل و وارثان یا زیبای حقیقی چون این سه تا رو دیدم و خیلی خوشم اومد 

اگر هم سریال که معرفی میکنید تاریخی هست ممنون میشم بگین 

و اینکه تو زیبایی قشنگه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عاشقان ماه ، غمهای ما، خاطرات رهایی من ، افسانه دریای آبی ،حس ششم 

کاربر قدیمی هستم ولی نمیدونم چرا رمزارو هی یادم میره مجبورم کاربری جدید بزنم 😬🤔😬خداروشکر بعد ۱۴سال به آرزوم رسیدم
حالا اگر مال کشور دیگه ای هست و عاشقانه هست ایرادی نداره اما عاشقانه باشه  ممنون میشم

سریال مری جین بودن

سریالseeهم عالیه ولی عاشقانه نیست

زن= انسان  مرد=انسان  انسان=انسان   مرد=زن
2740
از کجا دانلود میکنی به منم بگو

برنامه «فلیکس دراما »

نصبش کن بعد سرج می‌کنی میاره همههه فیلما رو داره واقعا برنامه خوبیه هم میتونی آنلاین تماشا کنی هم دانلود کنی حتی چند مدل زیر نویس داره و کوچیک کردن و بزرگ کردن زیر نویس هم داره واقعا عالیه 

ولی باید اسم دقیق سریال که میخوای رو بدونی چون برنامش خارجیه و اگر فارسی بنویسی قبول می‌کنه اما باید دقیق بنویسی 

مثلا اگر زیبای حقیقی بنویسی قبول نمیکنه چون اصلش زیبایی حقیقی هست و به خاطر یک ی اذیت می‌کنه 

من سریالی که الان درحال پخشه رو میبینم 

نمیدونم چی چیه روح 

تاریخیه و فانتزی 

دوست میدارمش با اینکه فانتزی دوس ندارم ولی با این سریال علاقمند شدم 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )