2733
2734
عنوان

بچم صحبت نمیکنه

1076 بازدید | 77 پست

پسرم یسال و نیمشه صحبت نمیکنه همه کارا و درخواستاشو با اشاره میگه تنها کلمه ای ک زیاد میگه بابا تازه باباشم کار داره نمیگه بابا بیا اشاره میکنه یا دست شو میگیره ک ببره تو اتاقش بابا گفتنش اصلا برای صدا کردن بکار نمیبره حتی گاهی مامان هم میگه خیلی کم ولی بازم با اشاره باهام حرف میزنه هر چی باهاش سر به سر میکنم حرف بزنیم به صحبت نمیاد چکار کنم ببرم گفتار درمانی؟چون حرف نمیزنه خیلی بهونه گیری میکنه خیلی اذیتم میکنه 

حال دلم خوب بود ولی افسوس ک خرابش کردی

بعضی بچه ها واسه حرف زدن تنبلن

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر خاله من ۳ سالگی شروع ب حرف زدن کرد

قبلش کاملا با اشاره حرف میزد

ولی الان ۶ سالشه بیا و ببین ک ۶ متر زبون داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2738

خواهر پسر من تا نزدیک 5 سالگی حرف نمی زد در حد کلمه هنوز هم که 5و نیم درست جمله نمیگه گفتار ببر اما خودت بیشتر باهاش کار کن اخرین بار گفتن اگه پسر هست و تا 5 سالگی در حد بابا و مامان میگه عیبی ندارد اما بعد 5 سال مشکل است این هم استاد مصطفی تبریزی بهم گفتن پیج هم دارد استاد درمان اختلالت گفتار ایران است

بعضی از بچه ها دیرتر حرف میان و ارثی هست

از خانواده شوهرت کسی این مدلی نبوده!

نگران نباش اصلا

🍀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🍀🍁🍁🍁🌸🌼پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا🌼🌸🍁🍁🍁
فک نکنم جای نگرانی باشی وقتی مامان بابا میتونه بگه تا دوسالگی دایره کلماتش بیشترمیشه

خب اره میگه ولی منظورش ما نیسیم ما رو ک کار داره با اشاره بهمون میفهمونه یا دستمون ومیگیره به سمتی میبره ک میخاد 

حال دلم خوب بود ولی افسوس ک خرابش کردی
جدی میگی

بله باور کنین

یادمه تقریبا داشت سه سالش میشد میخاستم سر بسرش بزارم ک به حرف بیارمش

رفتم نشستم بغل خالم

اومد دستمو گرفت کشید بیرون

ب مادرش اشاره کرد و به خودش

ینی اینکه مادر منه 

ولی بعد چند ماه کامل حرف زد

الان حتی تو حرف زدن و تسلط از همسن هاش خیلی بهتره

قلمبه سلمبه حرف میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706