2737
2734
عنوان

امروز برای اولین بار تنهایی رانندگی کردم😍😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 53 پست
متاسفانه مردهای گذشته همه چیزو فدای اقتدارشون میکنن و برام قابل درک نیست . الان شاغلی عزیزم جندسالته ...

نه گفتم ۳۱ سالمه.لیسانس مامایی دارم.چند باری استخدامی شرکت کردم ولی نیرو کم میگرفتن مثلا کلا یدونه.منم قبول نمیشدم.۴ سالیه بیکارم اعتماد بنفسم هم برای رانندگی هم مجدد کار پیدا کردن از دست دادم

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
نه گفتم ۳۱ سالمه.لیسانس مامایی دارم.چند باری استخدامی شرکت کردم ولی نیرو کم میگرفتن مثلا کلا یدونه.م ...

نه عزیزم اینجوری نگو . الانه که باید به داد خودت برسی . راستی دوستی یا نامزدی . کسی زیر سر نداری

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اینجوری نگو . الانه که باید به داد خودت برسی . راستی دوستی یا نامزدی . کسی زیر سر نداری

نه بابا چه دوستی دارم.نامزدم ندارم

طرف‌ ما یه چند جلسه خواستگاری و نهایت یک ماهی‌ پارک و کافه بعد ازمایش و‌عقد میکنن.اکثر خانواده ها اینن.تازه ماکه بابام اصلا دوستی اجازا نمیده با طرف ازدواج کنم.هموناییم که همکارای بیمارستانم معرفی میکرد دارم میگم که سر خود ردشون میکرد

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
نه بابا چه دوستی دارم.نامزدم ندارم طرف‌ ما یه چند جلسه خواستگاری و نهایت یک ماهی‌ پارک و کافه بعد ا ...

فکر کنم پدرتون ی چیزیش میشه ساکن کجایی عزیزم

اےدردلم نشستہ💖ازتــــــوکجا گُریــزم؟¿.
2731

عزیزم تو خلوت خودت برو تا دستت روون بشه بعدش برو مسیرهای شلوغ سعی کن از لاین چپ بری تا خیالت از یه طرف راحت بشه و سر فلکه و دور میدون و موقع گردشا خیلی دقت کن و آروم برو و همیشه به دیگران راه بده

نه بابا چه دوستی دارم.نامزدم ندارم طرف‌ ما یه چند جلسه خواستگاری و نهایت یک ماهی‌ پارک و کافه بعد ا ...

وای قبلنم اینا رو  گفته بودی بنظرم با مادر و برادرات برید یه جای دیگه زندگی کنید 

2740