2737
2739
عنوان

شکایت از مبل فروشی کسی تا حالا پیگیری کرده؟ بعلاوه عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7569 بازدید | 75 پست
مگه امکان برگشت نداره؟

نه تازه زده در صورت انصراف۳۰درصد پول و پس نمیدیم 

جایی نمیخوابن آب زیرشون بره

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما از تو به غیر تو نداریم تمنا.....حلوا به کسی ده که محبت نچشیده است
کسی هست که شکایت کرده باشه و به نایجه رسیده باشه؟ چه نکاتی بو باید تو شکایت به صنف و اتحادیه باید ر ...

میگن تا چیزی رو نخریدیم یه غصه داریم اونم نداشتن اون چیزه

وقتی میخریم ناراحتیمون صد برابر میشه والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا حالا شکایت نکردم ولی خواهرم یه بار ناراضی بود پسشون داد ولی در کل میفهممت حالا بازم پیگیر با ...

ممنونم از راهنمایی و همدردیت🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوست عزیز . اولین کاری که میکنید مراجعه بفرمایید اتاق اصناف و از واحد صنفی ایشون شکایت مطزح کنید و کاری به این نداشته باشید که توی قرار داد چی نوشته . بعد اونا ایشون میخوان اگه کارتون انجام نداد شکایت تنظیم میشه و به تعزیرات حکومتی فرستاده میشه اونجا هم ۹۰ درصد احکام به نفع شاکی هست و خیلی بندرت پیش میاد طرف صنف باشن برعکس اتاق اصناف  هر خواسته ای داشتید یه چیز بیشتر را عنوان کنید و اصلا هم کوتاه نیایید

2728

میشه یه عکس از مبلا بدی ببینم چه شکلی ان 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
۱۰۰میلیون  😢

یا ابالفضل☹️

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

سلام اول سغی کن با زبئن خوش بخوای حلش کنن. اگر نه با اتحادیه اشون تماس بگیر و برو شکایت. بازم سر دوندن میری تعزیرات بازم نشد ز میزنی بازرسی اتاق اصناف میگی همچین بلایی سرت اوردن و رسیدگی نمیشه. خودشون برات پیگیری میکنن. چون اکثرا اتحادیه ها سعی میکنن یه جوری بپیچونن مگر اینکه خیلی ادم حسابی باشن

2740

این نظر کاملا اگاهانه میدم دوست عزیز ‌ اگه دیدید توی اتاق اصناف یا صنعت و معدن دارن به نفعایشون صحبت میکنن پافشاری کنید که پروندتون بفرستن تعزیرات حکومتی که دادگاه رسیدگی کننده هست اونجا هم ایشون محکوم میشه هم به جزای نقدی هم تعمیر یا تعویض مبل شما ولی توی دادخواستتون بنویسید تعویض

شرکتی که نیست مشخصه  کارگاه سفارش دادید؟ اونا خیل کثیف و نامرتب کارشون

نمیدونم شرکتیه یا هرچی 

ولی تو بازار مبل خلیج فارس مغازه دارن و کارخونه دارن خودشون 

با کلی دبدبه و کبکبه 

سند رسمی هم گرفتم بابت مبل

1
5
10
15
20
25
30
35
40