2737
2739

سلام دوستان 

منو شوهرم دو ساله عقد کردیم و کلی مشکلات داشتیم از شب عقدمون که مقصرش مادرشوهرم بود که میخواست مامانم و منو از چشم بندازه و دو ساله که چشم نداره منو ببینه و حسادت میکنه 😐😐

دیشب شام غریبان شوهرم ساعت ۹ اومد دنبالم که بریم شمع روشن کنیم 🕯️🕯️🕯️🕯️

ما تازه رسیدیم که بریم شمع روشن کنیم 

خواهرشوهرم زنگ زد به شوهرم گفت کی میایی ؟؟ 😐

خواهرشوهرم رفته بود خونه ی مادرشوهرم 

پدر شوهرمم رفته بود مسافرت 

خواهرشوهرم به شوهرم گفت زود بیا خونه ما ام میخواییم بریم خونمون که مامان تنها میمونه میترسه 😑😑

در حالی که مادرشوهرم عادت داره 

به شوهرم گفتم چرا یه کلمه نمیگی با زنم اومدم بیرون شام غریبانه 😓😓

اینم بگم که بار اولشون نیست 

وقتی میریم بیرون زنگ میزنن شام بیا یا بیا بریم خرید

دیشب زهرمار جفتمون شد 

از وقتی ام که خواهرشوهرم زنگ زد شوهرم برای من قیافه گرفته بود 

وقتی منو گذاشت خونه باز بهم زنگ زد ب یا بریم بهت قول داده بودم محلمون و نشونت بدم 

منم گفتم برو مامانت تنها نمونه من که تنها باشم عیبی نداره گفتم دیگه به من زنگ نزن 

الانم هیچ خبری ندارم ازش 

منم تو خونمون تنها بودم 

اینم بگم که من هرچی بهشون محبت و خوبی میکنم پررو تر میشن 

هرچی ام از خانواده ی شوهرم جلوی شوهرم تعریف کنم شوهرم بیشتر بهشون میچسبه 

حتی دو ساله یه عروسی نمیگیرن😭😭😭😭😭

خب شماهم اشتبامیکنی لابدتنهایی میترسه مادرش ولی اینکه حرصت میدندواذییتت میکنند بحثش جداست

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد شبیه منی😐

با این تفاوت ک دوتام بچه دارم شبا بریم بیرون هی زنگ میزنه دیر شد بیاین اخه تو یه حیاطیم😑

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
2731
2738
خب شماهم اشتبامیکنی لابدتنهایی میترسه مادرش ولی اینکه حرصت میدندواذییتت میکنند بحثش جداست

ما نامزدیم اومدیم چهارتا شمع روشن کنیم یه دور بزنیم 

این درسته اخه 

منم تنها بودم تو خونه پدر مادرم نبودن 

پس من چی😭😭😭

دوران عقد برا اشناییه گلم میتونی جدا شی با این اوضاع بعد عروسی وضعیت بدتره یا همسرت مجبوره برین با مادرش زندگی کنین یا اون بیاد با شما یام ۲۴ ساعتی خونه اوناس تو تنها

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
چقد شبیه منی😐 با این تفاوت ک دوتام بچه دارم شبا بریم بیرون هی زنگ میزنه دیر شد بیاین اخه تو یه حیا ...

به منم میگن بیا طبقه پایین خودمون بشین 

ولی من نمیرم 

میدونم هر روزم دعوا هست 

همینحوریش پدرشوهر و مادرشوهرم پدر منو در اوردن 

با لباس پوشیدن منم کار داره پدرشوهرم 

ولی مادرشوهرم سیاست داره و خودشو جلوی کسی خراب نمیکنه

زیر زیرکی کاراشو میکنه

2706