2737
2734

به همه میخنده فک میکنه همه دوستشن حتی تو خیابون یکی قربون صدقش بره باهاش ارتباط برقرار میکنه دوس داشتم بغل هیچکس نره ولی بغل همه میره که هیچ  مخصوصا عاشق مرداس دوستای باباش با دایی و عمو و ... جدیدا چیزی که خیلی اذیتم میکنه اینه که میره خودشو بغل بعضیا لوس میکنه کوری که اونا نازش کنن یا بوسش کنن امروزم رفت پشت سر هم میخواست به یکی از دوستای باباش بوس مداد انقد بوس کرد از لبم بلده بوس کنه فقط اعصابم خراب شد دیگه موندم چکار کنم  درست حسابی ام عاقل نشده بهش بفهمونم نباید بکنه اینکارو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چه جالب پسر منم آذر ماه سه ساله میشه  به همه سلام می‌کنه با همه حرف میزنه برای همه شیرین زبونی ...

همون دیگه منم بدم میاد همه ام عاشقش میشنا ولی من دوس ندارم با همه ارتباط برقرار میکنه 

زیاد به بچه گیر نده اعتماد به نفسش خراب میشه بچت اجتمایه اعتماد به نفسشم بالاس خرابش نکن  ذه ...

چکار کنم اخه جدیدا دیگه میره میخواد بهشون بوس بده بدم میاد اونم از بب بوس میده

اخه بغل همه بره؟؟؟

اجتماعی بچه خیلی خوبه ولی خب تو این اوضاع مریضی و کرونا خطرناکه.بچه رو هرجور عادتش بدی انجام میده.اگه واقعا زیاده روی میکنه جلوشو بگیر 

خدای مهربون شکرت😍
اجتماعی بچه خیلی خوبه ولی خب تو این اوضاع مریضی و کرونا خطرناکه.بچه رو هرجور عادتش بدی انجام میده.اگ ...

اره از این به بعد دیگه نمیزارم‌تا الان گفتم شاید دوس داره مردا رو ولی دیگه اینکه میره بغلشون خودش میخواد بوسشون کنه روانیم میکنه 

اخ که منم بدم میاد دختر من چهار سالشه وقتی با کسی ارتباط  برقرار میکنه دلم میخادخودم جر بدم 

من خیلی سخت با غریبه ها ارتباط میگیرم وخط قرمز هامو حفظ میکنم ولی دخترم ...

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
اخ که منم بدم میاد دختر من چهار سالشه وقتی با کسی ارتباط  برقرار میکنه دلم میخادخودم جر بدم&nbs ...

همون دیگه یکیم ندونه میگه کمبود محبت داره این بچه حالا باباش گفت از فردا براش تایم بازی میزارم خودم باهاش بازی میکنم هروز

چکار کنم اخه جدیدا دیگه میره میخواد بهشون بوس بده بدم میاد اونم از بب بوس میده

چون خونگرم و برونگراست

اینجور بچه ها معمولا موفق ترن

بهش هیچی نگو فقط سعی کن کنترلش کنی

اگه چیزی بگی سیستم ذهنش بهم میخوره

تا آخر که اینجوری نمیمونه

اینم بزرگ میشه 

صبور باش

ولی اگه بگی شاید رفتارشو تغییر بده اما تو ذهنش میمونه که ایراد داره و این اعتماد به نفسشو خراب میکنه

اگه اعتماد به نفسشو خدشه دار کنی تا آخر عمر باید یه بی عرضه بی دست و پا رو به یدک بکشی

2706