2733
2734

لطفا نگین مشاور و.. 

ما به بن بست خوردیم هیچ رقمه باهم نمیسازیم ولی مشکل اینه شدید بهش وابسته هستم متاهلا بهتر درک میکنن منم خیلی وابستشم به بغلش بوی تنش نوازشاش فکراینگه باید بهم زد و این ادم رو تا اخر عمر ندید دیوونم میکمه فکر اینگه دیگه تا اخر عمرم نمیتونم مچاله بشم تو بغلش دیوونم میکنه ولی از یه طرفم اگه باهم بمونیم دوتایی فرسوده میشیم خیلی سخته

کسی تجربه اینطوری داشته بگین چکار کنم

نمیتونی مشکلتون و بگی؟

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کسی تجربه داشت

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
2731

وای عزیدم چقد سخت 

مشکلتون هیچ جوره حل نمیشه یعنی؟

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
نمیتونی مشکلتون و بگی؟

یکی دوتا نیست که

اصلا سازگاری باهم نداریم

اخنلاف عقیده

فرهنگ

مذهب

همه چی که فکرشو بکنی اگه اون عاشق سیاهه من سفیدم اگه اون ابه من اتیشم هیچجوره کنار نمیایم۷ ماه تلاش کردیم ولی نلشد

یکی دوتا نیست که اصلا سازگاری باهم نداریم اخنلاف عقیده فرهنگ مذهب همه چی که فکرشو بکنی اگه اون ...

ای بابا 

خداکمکت کنه 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738
پس وقتی اومده خواستگاری به چی جواب مثبت دادی ؟؟! همه اینارو بعد نامزدی فهمیدی؟؟؟

اره دیگه مگه تو جلسه خاستگاری مشخص میشد که باهم نمیسازیم بابد زمان طی میشد تا بفهمیم همدیگرو

سخته واقعا

اگ امکان دار جدانشو

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
آخه تا حدودی عقیده و فرهنگ و مذهب از رفتار و صحبت و تیپ خانوادگی مشخص میشه تو میگی کلا سر همه چیز مش ...

اره خب صحیحش همینه که بهم بزنیم ولی نمیتونم میمیرم اگه نباشه روانی میشم وقتی فکر میکنم یه بار برای اخرین بار قیافشو باید نگاه کنم و بعد اون بره و دیگه نبینیم همدیگرو

اره خب صحیحش همینه که بهم بزنیم ولی نمیتونم میمیرم اگه نباشه روانی میشم وقتی فکر میکنم یه بار برای ا ...

ببین به این فکر کن که زندگی همش بغل و نوازش نیست  وقتی نتونید با هم بسازید به نظرت محبتی میمونه؟! پس همین الان دل بکنی ازش بهتره 

.
2706