2737
2739
عنوان

سردرد چند روزه

214 بازدید | 22 پست

سلام خوبین بچه ها دارم دیوونه میشم حدود 4 یا 5 روزه سرم درد میکنه پشت سرمه یه وقتایی راسته یه وقتایی چپه یه فشار عجیبیم رو فک و چشم و گوشمه انگار سی تی اسکن دادم خوب بود ولی بازم خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم دیگه از دیروزه دست میزنم پشت سرم یکم تو رفتگی احساس میکنم نمیدونم از قبل بوده یا تازه ایجاد شده این سردردمم از اینجا شروع شد که یه شب تب و لرز و اسهال و سردرد بود که اونا خوب شد سردرد عجیب مونده و اینکه بعضی موقع ها حالت تهوع دارم و ضعف و دست و پاهام جون ندارن انگار ممنون میشم کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید کروناست خب که تب و لرز و اسهال و اینا هم داشتید

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2731
2738
نمیدونم هیچ علامت دیگه نی فقط این سردرده

منم تا ی هفته نفهمیدم کرونا گرفتم روزای اول سردرد شدید داشتم فک کردم عصبی شدم ولی کم کم علائم دیگ ظاهر شد و الان از سرفه شدید نمیتونم بخوابم

منم تا ی هفته نفهمیدم کرونا گرفتم روزای اول سردرد شدید داشتم فک کردم عصبی شدم ولی کم کم علائم دیگ ظا ...

نمیدونم من دیگه هیچ راهی سراغ ندارم واسه این مرض بی صاحاب

2706