2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتارم میگی؟

نه خیلی مهربونی نه خیلی اهل انتقامی از لحاظ روحی آروم هستی ولی در آرامش یه ذره مونده تا باشی 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
میرسی عشقم فقط باید به خدا هم توکل کنی من پنج میدم

عزیزم برا منم بگو خداخیرت بده😍

ی چیزی دادم ک برام درست کنن هروقت اماده بشه زنگ میزنن ک برم بیارمش تایم دقیقی ندادن بهم ب نظرت کی اماده میشه؟ تا چند روز دیگ 😍

کاربر قدیمیم ک ترکید حساب قبلیم😅
2728
اقا من حسم بعضی وقتا درست درمیاد  اگه قول بدی رو زندگیت تاثیر گذار نباشه حسم میگه ایمان بهتره ...

برم یا بمونم کدوم حس میکنی بهتره ؟

اون چیزی ک تو ذهنمه اتفاق میافته یان؟ 

ممنون میشم جواب بدی عزیزم 

2738
دغدقه ات میدونم در مورد عشق و عاشقی و اینا نیست اصلا نیست یا خانواده اته یا درسو اینات  درسته؟

ن باوا عشق و عاشقی چی😂 مربوط به خانواده نیست مربوط به درس هم نیست دغدغه ام فعلا همون سفره که تو شهریوره نمیخوام برم ولی دوس دارم برم با اینکه نمیخوامم😂

نه خیلی مهربونی نه خیلی اهل انتقامی از لحاظ روحی آروم هستی ولی در آرامش یه ذره مونده تا باشی 

اره درسته، میشه لطفا بگی حسش بهم چیه؟

الهی دلتون برای هر چیز قشنگی که میتپه، خداوند همونو به دلتون بده✨
اقا من حسم بعضی وقتا درست درمیاد  اگه قول بدی رو زندگیت تاثیر گذار نباشه حسم میگه ایمان بهتره ...

عزیزم به منم بگوووو.قول میدم تاثیری نذاره اگه خدا بخواد

هر چی حس میکنی بگووو

2706