2737
2734
اینکه دقیقا چی میشه رو نمیدونم ولی میدونم ته تهش خوب میشه که برای اخرش خدارو شکر میکنی

امید به بالاسری

امیدوارم

امشب از امام حسین خواستم🖤خواهش میکنم برام دعا کنید

حس میکنید اون فرد دوسم داره؟به من فکر میکنه؟

من هستم بگو

کی ازدواج میکنم؟ و این که اون چیزی که میخوام میشه یا نه

ممنون میشم جواب بدی🌹

یه صلوات برای ظهور میفرستی؟ 💚                         اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⁦❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین نه اونجوری که تو فیلما هست ولی اینجوریه که رو بعضی از سوالایی که میپرسین نا خودآگاه یه چیزایی م ...

در واقع میشه گفت یه جور دیدگاهه بدون فکر کردنه 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
2742
در واقع میشه گفت یه جور دیدگاهه بدون فکر کردنه 

منو محمدحسین ازدواج می کنیم؟ 

گـــر نگــهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🌱میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟ 🥲تو تاپیکای جنجالی تگم کنید تگ دوس دارم😂
ببین نه اونجوری که تو فیلما هست ولی اینجوریه که رو بعضی از سوالایی که میپرسین نا خودآگاه یه چیزایی م ...

مرسی که بهم انرژی مثبت دادی،برام دعا کن بتونم امسال شاغل بشم،ایشالا که هر چی خیره برات پیش بیاد💜

سوالت چیه؟

منو محمد حسین ازدواج می کنیم؟ اخه خانواده راضی نیستن

گـــر نگــهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🌱میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟ 🥲تو تاپیکای جنجالی تگم کنید تگ دوس دارم😂
2740
منو محمد حسین ازدواج می کنیم؟ اخه خانواده راضی نیستن

اشتباه ریپلای کردم برای سوال تو هیچی به ذهنم نمیرسه 🤦🏻‍♀️

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
سوالت چیه؟

عزیطمم دوس پسر سابقم بهم بر میگرده یانه چندسال فاصله افتاده ایا بهم فکر میکنه تایم برگشتش کیه اگر بیاد 

یا کلا فراموشم کرده 

یه پسر جدید اددم کرده نمیدونم چرا حس میکنم از طرف دوس پسر سابقم ایا از طرف اونه یا اشتباه میکنم 

اوه از طرف دوس پسرم هدفش چیه کلا 

حسش هر چیزی که هست چیز مثبتی به نظر میاد یکم شک دارم 

اون چرا همچین حسی بهم پیدا کرد؟‌ فکر میکنه من چجور دختری هستم؟

اون حرکتی که انجام داد عمدی بود یا اتفاقی؟

الهی دلتون برای هر چیز قشنگی که میتپه، خداوند همونو به دلتون بده✨
2706