2733
2739

یا چه رفتاری رو نمیگردی؟؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب مادرم ميگفتم منو ب دنيا نيار😂 ربطي نداشت ب تاپيكت ولي خب..

اونوقت ی جنین چطوری میتونس حرف بزنه😐😐😂😂😂😂

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!

در حق خودم 

هبج وقت از خودم نمپیرسیدم چرا شبیه فلانی چشمات اینطوری نیست موهات اونطوری نیست اینو نداری اونو نداری 

رو داشته هام فوکوس میکردم جای نداشته ها 💔

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...
اصلا دنیاش نمیاوردم 😑😑😑

نگو این حرفو تروقران😑قلبم شکست

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
2738

طبیعتا خب اگه بچه داشتم کاری مبکردم داشته هاشو بیشنرببینه تا نداشته ها دقیقا رفتار اطرافیانم بود ک باعث میشد نداشته هارو بیشتر ببینم و اصلا داشته هارو نبینم 

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...

خودم اگه بزگرله زمان بع عقب وقتمو بیشتر صرف بچه میگردم و باهاش بازی میکردم نوزادیشو میگم بدون حرص و جوش و فکر به حرق و کنایه اطرافیان مخصوصا مادرشوهر و...

و اینکه سرش داد نمیزدم

الان بچه هام ۵ و اون یکی یه ماه دیگه میشه ۴سالش اما به خداوندی خدا قسم ناراحتی اعصاب گرفته بودم گناه ندارم بخدا دوتاشون شیر به شیر بودن اصلا خواب نداشتم خدایا منو ببخش

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
خانواده همسرم و حذف میکردم نمیگفتم عمه داره مادربزرگ و پدربزرگ داره 

نداشتنشون صد شرف داره به داشتنشون.واقعا موافقم.کاش بچه ی منم ن عمه هاشو داش ن عموهاشو.بخدا نبودنشون خیلی بهتر از بودنشونه.

خودم اگه بزگرله زمان بع عقب وقتمو بیشتر صرف بچه میگردم و باهاش بازی میکردم نوزادیشو میگم بدون حرص و ...

منبعد سعی کن بهترین مامان براشون باشی.سعی کن جبران کنی و محبت و عشقتو بدی بهشون..هیچوقتم سرشون داد نزن.بچه ها بی دفاع ترین و مظلوم ترینن

خودم اگه بزگرله زمان بع عقب وقتمو بیشتر صرف بچه میگردم و باهاش بازی میکردم نوزادیشو میگم بدون حرص و ...

همبن ک ابنو فهمبدی صد هبچ جلویی  همه تو هر جایگاهی اشتباه میکنن کوتاهی مبکنن 

الان ک میدونی جبران کن بچه هات همچنان ب تو نباز دارن  خیلی ببشتر حضورت حس میکنن و ببشتر توجه تورو میاز دارن محبتت حالا ک میدونی دریغ نکن 

2706