2733
2734

دلم گرفته از دست خودم

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره ولی بازم درست نشدم ک مثل قبل ساده ام 

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2738

نکن این مقایسه آدم ونابودمیکنه به مرورزمان،شمابایدبهترین خودت باشی،پیشرفت هاتوباتوجه به امکانات وتوانایی های خودت بررسی کن عزیزم

سلام برکسانی که معنی عشق رامیدانند،امامحبوبی ندارند...
نکن این مقایسه آدم ونابودمیکنه به مرورزمان،شمابایدبهترین خودت باشی،پیشرفت هاتوباتوجه به امکانات وتوا ...

وای دقیقا منم با اینکه مجردم ولی مدتیه به این مرض مقایسه دچار شدم. 

وای دقیقا منم با اینکه مجردم ولی مدتیه به این مرض مقایسه دچار شدم. 

اشتباهه عزیزم،هرشخصی بایدانتظارش ازخودش باتوجه به امکانات خودش باشه،نمیشه شخصی که توخانوادمتوسط بزرگ شده بیادخودش وباکسی که تویک خانواده پزشک وتحصیل کرده رشدکرده قیاس کن اشتباه برداشت نشه قصداهانت نیستا،بلکه هدف اینه این قیاس ازبیخ وبن غلطه چرا،چون این دوفردنه ازنظرامکانات نه ازنظراصول زندگی،نه ازنظردغدغه فکری ازهیچ نظرهم کفونیستن ونتیجه این مقایسه کمال گرایی ازنوع منفی وافسردگی وپوچی برای فردبه بارمیاره،درصورتی که اگراین شخص میامدزندگی خودش ومدنظرقرارمیدادوتلاشش ومیزاشت پای اینکه خودش وازچیزی که دیروزبودبالاترببره وبهترکنه،هم اززندگی خودش لذت میبره و هم اینکه آسیب روحی ای به خودش واردنمیکنه.

اشتباهه عزیزم،هرشخصی بایدانتظارش ازخودش باتوجه به امکانات خودش باشه،نمیشه شخصی که توخانوادمتوسط بزرگ ...

اول اینکه مرسی که وقت گذاشتی و تایپ کردی عزیزم❤

متوجهم چی میگین اتفاقا من اصلا خودمو با همچین خانواده هایی مقایسه نمیکنم. 

بیشتر زمانی این مقایسه رو میکنم که میبینم اون فرد لول پایینتری نسبت به من داره، ولی امکانات و وضعیت خوبی داره، حتی بدون اینکه زحمت خاصی کشیده باشه صرفا با یه ازدواج بدست اورده.  البته متکبر نیستما، دوست ندارم از بالا به کسی نگا کنم. 

یا مثلا میبینم مردم ایرادات خیلیا رو نمیبینن، کل انگار یه عده شانسشون بیشتره. 

یا در عین اینکه بی احترامی میکنن مورد احترام بیشتری قرار میگیرن

اول اینکه مرسی که وقت گذاشتی و تایپ کردی عزیزم❤ متوجهم چی میگین اتفاقا من اصلا خودمو با همچین خانوا ...

قربونت عزیزم،نه گلم اون یک مثال بوداصلامنظورم به شخص شمانبودکلی گفتم،بله حرفتوقبول دارم برای خودمن هم پیش اومده وبابتش رفتم توفکراماخوب این مواردجزمواردی هست که بافکرکردن بهش به نتیجه نمیرسی،مااصولابیشترچیزاروبایدخودمون بازحمت وتلاش به دست بیاریم،امیدوارم همیشه بهترین ها برات توزندگی رقم بخوره عزیزم🌹