2737
2734

چه تجربه هایی بدست اووردین و کسی که باهاش در رابطه بودین آخرش رفت یا شوهرتون شد؟

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 قطعا هرچیز در زمان خودش اتفاق می افتد ❤😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنوز ازدواج نکردیم ....اپل خودمو دوس داشته باشم و یه آدمیو تمام زندگیم نکنم و این اطمینانو بهش ندم که هرکار بدی کنه منو حتما داره ....یه کوچولو ترس از دست دادنم. باید داشته باشه ‌..

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
با افتخار با ۲۵ سال سن وارد هیچ رابطه ای نشدم با وجود تمام شرایطی که دارم

منم

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738

من ۲۷ سالمه اما رابطه نداشتم تا حالا 

پسرایی هم که باهاشون بودم اکثرا سر همین موضوع رفتن

و خیلی کم بودن کسایی که خودمو واقعا دوس داشتن  . تازه داشتم نامزد میکردم بهم خورد خداروشکر با اونم هیچ رابطه ای نداشتم . هیچوقت این اشتباه و نکن